Яндекс.Метрика

Журнальний столик своїми руками

журнальный столик
Від старого меблевого гарнітура під назвою «М’які меблі» (два крісла, диван і журнальний столик) — залишилися тільки 2 крісла у дуже бадьорому стані. Диван доживає свій вік на дачі. Журнальний столик згинув десь під час переїздів в славні 90 — ті…
В минулому році на дачі нарешті добудував лазню і обидва крісла поїдуть туди в кімнату відпочинку. Знову виникло питання по журнальному столику для комплекту з кріслами. Пошукавши в просторах інтернету, я знайшов журнальні столики дуже навіть не поганої якості — мебель интернет магазин киев , але все ж вирішив що столик зроблений своїми руками мені цікавіший буде.

Згадавши свої юнацькі навички випилювання лобзиком, вирішив зробити журнальний столик своїми руками.
В магазині будівельних матеріалів купив лист фанери товщиною 15 мм Обрізки такого ж листа зберігалися на балконі. З цього, якщо ви теж будете робити журнальний столик своїми руками, запасіться фанерою на випадок «кривих рук» і інших неприємностей.
фанера

Ескізів і лекал ніжок і стільниць для журнальних столиків повно в інтернеті, але я вирішив намалювати сам. Що б вийшов на всі 100% власний продукт. Стільниць було задумано 3 штуки. Нижня, середня і верхня. Причому середня на 5 см по всьому краю менше. Нижня і верхня стільниці замислювалися однакового розміру.
Переніс лекала на фанеру і випиляв електролобзиком. Тут слід пам’ятати, що переносити і випилювати краще кожен елемент по черзі і послідовно. Проект з виготовлення журнального столика своїми руками рухався вперед і це дуже тішило!
У мене вийшли ось такі чудові заготовки:
заготовки 1 заготовки 2 заготовки 3

Сама складна, копітка і трудомістка робота по шліфовці усіх одержаних елементів. Робота дуже пильна, тому краще працювати в респіраторі.
Краще всього для шліфування використовувати ручний фрезер і шліфувальну машинку. Але у мене цих інструментів немає і тому, я допрацював за допомогою звичайної болгарки і шліфувальних кругів. Необхідно працювати акуратно і самою дрібною шкуркою бо як болгарка швидко сточує фанеру. Дошлифовывал і підганяв заготовки вже вручну.
Після складання вийшов ось такий оригінальний столик!
журнальный столик

Тепер справа за обробкою журнальний столик зробленого своїми руками!
На майбутнє є кілька варіантів декору журнального столика. Наприклад покрити кольоровим лаком або розписати візерунками.
Взагалі потрібна ваша допомога радою!!!
У результаті: Лише 3 дні роботи і готовий журнальний столик своїми руками. Все робив в своє задоволення (десь за 3 години в день).  Для тих, хто все ж хоче придбати заводський журнальний столик, то раджу тут.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.