Яндекс.Метрика

Збираємо сабвуфер своїми руками!

Наступний тиждень присвятив рачетов сабвуфера. Завантажив кілька програм для розрахунку корпусів сабвуферів (DLSBox2000, JBL-Speakershop, WinISD …) Найбільше мені сподобалася прога DLSBox2000. З її допомогою і расчитал саб. І ось що вийшло — ефективність даного оформлення (ФМ) для мого динаміка становить 76%, обсяг — 37 ліровой (зовнішніми розмірами 45х35х35см.), Фазоинвертор 75х100мм. (Діаметр / довжина).

Потім намалював на папері ескіз, і почав його виготовлення.

Всі стінки скрутив шурупами довгою 50мм. Всі зьєднання посаджені на клей ПВА (рада — клей жаліти не треба, зайве видавиться). Всередині для більшої надійності шви промазав силіконовим герметиком. В принципі це не обовьязково, але вже краще промазати і забути, ніж потім знову розбирати.

Далі приступив до шпаклівки. Шпаклівку використовував автомобільну, двухкомпонентную (Виготовити шпаклівку можна і самому, змішавши дрібні тирсу дерева і клей ПВА, як варіант). Коли шпаклівка висохла, я відшліфував корпус практично до ідеальної площині.

Потім вирізав отвори під фазоинвертор, розетку, під ручки-кишені.

Збираємо сабвуфер, для того, щоб подивитися, як звучить.

Всі мої сумніви з приводу правильності розрахунку обсягу ящика в мить розвіялися — саморобний сабвуфер грав мьякий рівний бас. Переконавшись у тому, що ніщо ніде не свистить, я познімав «фурнітуру» і приступив до обклеювання корпусу самоклейкой папером з фактурою шкіри. Зібрав.

Витрати на виготовлення сабвуфера:
НЧ-динамік Semtoni 10 "(25 см) 350w (rms, max) — 1100 рублів.
ДСП 20мм. — Безкоштовно, знайдено на горищі
Клей ПВА — безкоштовно, вже був в наявності
Самонарізи 50мм. 100шт. — 26 рублів
Герметик силіконовий, прозорий — 59 рублів
Пістолет для герметика — 40 рублів
Розетка з клемами — 65 рублів
Акустичний провід 1м. — 60 рублів
Фазоинвертор 75х100мм. — 40 рублів
Ручки «Кишені» 2шт. — 100 рублів

Разом близько 1800 руб.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.