Яндекс.Метрика

Збираємо шафу купе своїми руками

шкаф купе своими руками

В наш час шафи-купе стали одним з найбільш популярних елементів квартирних меблів. І цьому є причина. Важко знайти більш зручну і практичну деталь інтер’єру. Відмінності між шафою-купе і звичайним шафою складаються тільки в конструкції дверей, що важливо при установці в невеликі приміщення. Корпусная мебель на сайте mik-mebli.ua порадує безліч різних видів меблі, а їх форма та обробка обмежуються тільки Вашою фантазією. Однак, як відомо, ціна на популярні товари рідко радує око. У зв’язку з цим багато вирішуються на самостійну збірку цього предмета декору.

Це відмінне рішення з багатьох причин: Ви зможете в черговий раз продемонструвати дружині, що є чоловіком в будинку, здатним виконати складну роботу, якість роботи залежатиме лише від Ваших старань, Ви можете зібрати шафу-купе в будь-який зручний для Вас час, а так само Вам не доведеться миритися з сторонніми людьми у своєму житлі на час складання. І це не кажучи вже про значні економії коштів.Позитивні сторони очевидні, проте не варто забувати і про недоліки. По-перше, Ви витрачаєте свій особистий час, а час — це гроші. По-друге, досить імовірно, що у Вас може не виявитися спеціальних інструментів для такого виду роботи. По-третє, будь-яка ваша помилка буде коштувати Вам деталі, і в цій справі Ви абсолютно не застраховані. Так само бажано володіти хоч якимись навичками в збірці меблів і в ремонтних роботах в цілому.
Отже, якщо Ви ще не відмовилися від цієї затії, то можна приступати.
Для початку Вам буде потрібно усвідомити конкретне місце розташування майбутньої шафи-купе, адже багато що залежить від його призначення (будь то шафа для дитячої кімнати, бібліотеки, або спальні). Записуйте приблизні розміри майбутньої шафи-купе і прямуйте до найближчого меблевий —  Купить кухню в Киеве. По вже готових моделей, можете визначити, які обриси і зразковий зовнішній вигляд повинна мати ваш шафа. Відвідайте кілька салонів меблів, щоб отримати найбільш точну картину бажаного. Найголовнішою інформацією, яку Ви отримаєте в салоні є інформація про фурнітуру та комплектуючи, які будуть потрібні в зборці шафи-купе.

схема сборки шкафа купе
Сучасні виробники використовують практично ідентичні матеріали, тому різниця між ними не буде надто великий. Після відвідування салонів в Вашій голові (а бажано ще й на папері) має залишитися чіткий ескіз потрібної Вам шафи. Наступним пунктом буде складання креслень для майбутнього виробу, а так само всіх деталей. Тут потрібні певні навички в кресленні або досвід роботи в спеціальних програмах для дизайнерів. У цьому пункті необхідно визначитися з точними розмірами шафи-купе і як можна більш точно деталізувати виріб.
Тепер, маючи на руках всі необхідні дані, вирушайте в компанію, в якій Вам выпилят потрібні деталі. Вдома таку точну роботу буде дуже складно виконати, адже Вам не потрібні сколи та тріщини. А обладнання, яке могло би Вам у цьому допомогти, коштує величезних грошей і часто просто-напросто не по кишені.
Не забудьте і про найголовніше в шафі-купе — двері! Тут є величезна кількість систем відкривання. Складно сказати, яка з них найбільш зручна і надійна, але останнім часом найбільш популярна система, що використовує підвішування дверей зверху. Як відомо, наші будинки не відрізняються рівними стінами і стелею, тому обрану Вами систему доведеться відрегулювати до потрібного стану, щоб двері ходили плавно, без зазорів. Підберіть потрібну систему руху, профіль, розрахуйте необхідну протяжність і направляючих рейок. З досвіду останніх років, раджу відмовитися від куточків і використовувати більш надійні єврогвинти. Все це можна купити в магазині будматеріалів.
Маючи усі матеріали та креслення на руках, можна приступати до складання. Збірка — найбільш трудомісткий процес, що вимагає значної концентрації.
Хай Вам щастить, і не забувайте, що потрібно як мінімум 7 разів відміряти, перш ніж відрізати!

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.