Яндекс.Метрика

Запрошення на весілля

Отже, у вас призначений день весілля, і вам потрібно оповістити гостей про цю подію. Як правило, для цього використовуються запрошувальні, в яких написані імена гостей, час і місце проведення церемонії і свята. Такі запрошення ви можете купити в будь-якому магазині, де продаються весільні аксесуари, а можете зробити і самі. Створення своїх унікальних запрошень не займе у вас багато часу, сил і коштів, але однозначно сподобаються вашим гостям.

Нам знадобиться дизайнерський картон і папір, ножиці, клей-гель прозорий, мереживо і атласна стрічка (бажано такого ж кольору, як і папір), лінійка, вьязальний спиця.

Запрошення на весілля

1. Робимо з картону конвертик. Вирізаємо заготовку розміром 21х15 см. З одного боці і знизу залишаємо за 1 см, щоб потім можна було підігнути і приклеїти. Що залишився лист ділимо навпіл по вертикалі. З одного боку зверху креслимо перевернутий трикутник. Тепер можна відрізати все зайве і провести по лініях згинів спицею, щоб на щільному картоні при згині не утворилися заломи.

Запрошення на весілля

2. Збираємо нашу заготовку в конверт і склеюємо. Гарненько притискаємо місце склеювання, а краще помістити під прес, наприклад товсту книгу, на деякий час. Коли клей схопився, обрізаємо всі нерівності і зайві краю.

Запрошення на весілля

3. Тепер приступаємо до прикраси конверта. Приклеюємо до нього мереживо, шириною 5 см, щоб покривало половину лицьової частини конверта. Робимо з атласної стрічки, шириною 2-2,5 см, акуратний бантик і приклеюємо його до вершини нашого трикутника.

Запрошення на весілля

4. Робимо вкладиш з текстом. Підбираємо текст запрошення з стандартних чи складаємо свій. В ідеалі запрошувальні повинні бути персональними, тобто містити надруковані імена запрошених, дату, час і місця торжества. Найкраще роздрукувати спочатку на звичайному папері, якщо щось не подобається поміняти, наприклад розмір і тип шрифту. Коли все влаштовує, роздруковуємо текст на дизайнерському папері, вирізаємо за розмірами конверта, приміряємо наш вкладиш, підправляємо, якщо щось не так. Якщо є така можливість, то обрізати лист радимо різаком, що б краю були максимально рівними і акуратними. Тепер, щоб легше було діставати вкладиш з конверта, робимо петельку. Для цього використовуємо атласну стрічку 3-5 мм шириною. Приклеюємо її з вивороту, місце приклеювання потрібно чимось прикрити, наприклад полубусінкой або просто невеликим квадратиком такого ж паперу.

Запрошення на весілля

Ось наші запрошувальні і готові. Погодьтеся, це було досить просто, а всі необхідні матеріали можна легко знайти в магазинах рукоділля.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.