Яндекс.Метрика

З бадьорим ранком! Як вранці не тільки встати з ліжка, але і прокинутися?

З бадьорим ранком!  Як вранці не тільки встати з ліжка, але і прокинутися?

Для того щоб день задався з самого ранку, потрібно зустріти його бадьоро і радісно. Але як це здійснити, якщо дзвін будильника викликає лише досаду і роздратування? Все дуже просто. Потрібно слідувати всього декільком золотим правилам, щоб щоранку заряджало Вас позитивом на весь день.

Перше, про що варто задуматися, це кількість годин, що виділяються Вами на нічний сон. Для того щоб пробудження було безболісним, варто відводити на нічний відпочинок час, який кратне одній годині й тридцяти хвилинах, наприклад: сім з половиною годин. Якщо цього мало, то варто спати 9:00, але ніяк не вісім. Не поспішайте називати це забобонами. Дане правило засноване на дослідженнях вчених, що вивчають фази сну. Один цикл, що включає в себе швидкий і глибокий сон, триває рівно півтори години. Саме тому пробудження між такими циклами є найбільш щадним.

Не варто після пробудження довго залежуватися в ліжку, але і підхоплюватися, несучись до кавоварки, теж не варто. Найкраще прокинувшись повільно потягнутися під ковдрою, обережно сісти на ліжку і лише потім, відправитися до відкритого вікна або на веранду. Вдихнувши ковток свіжого повітря, Ви запустите механізм пробудження. Тепер, для економії часу натиснувши кнопку кави машини, яка з вечора заповнена меленою кавою і водою, можна вирушати в душ. Змив з тіла залишки сну, і закінчивши процедуру холодним обливанням, скористайтеся лосьйоном для тіла з екстрактом грейпфрута або зеленого чаю.

Улюблена музика під час ранкової кави зарядить гарним настроєм. Не забороняється танцювати на кухні під час приготування сніданку. Це не тільки додасть відчуття польоту, але і підтримає тіло в тонусі. Сніданок не повинен бути важким і рясним, але він має бути. Кращим сніданком одноголосно визнана вівсяна каша на воді з фруктами. Якщо Ваша фігура близька до ідеалу, можна дозволити собі тост, намазаний джемом або медом.

Намагайтеся готувати одяг з вечора, тоді Вам вдасться вивільнити дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, ніж прасування та чистка. Краще загляньте в електронний ящик і відправте листівку з ранковим побажанням подрузі. Немає нічого приємнішого, ніж створювати настрій близьким людям. Підкиньте в кишеню чоловікові записку з освідченням у коханні і Вашим підписом або надішліть йому повне ніжності повідомлення на мобільний телефон.

Якщо у Вас є діти, постарайтеся зробити так, щоб їх ранок теж було радісним. Розбудіть їх поцілунком, і включіть їм улюблений короткометражний мультфільм. Не квапте малюків, але підбадьорюйте їх. Влаштуйте змагання за сніданком: хто акуратно і швидко поїсть, той отримає смачну цукерку.

Якщо у Вас є можливість здійснювати ранкову прогулянку, то Ви та сама щасливиця, у якої не може бути поганого настрою. Адже немає нічого приємнішого споглядання знайомих вуличок, що прокидаються від довгого нічного сну. Постарайтеся, незважаючи на зайнятість, знаходити можливість хоча б половину шляху на роботу або в дитячий сад проробляти пішки. Якщо Вам вдасться зовсім відмовитися від громадського транспорту, то Ви позбудетеся від ризику опинитися з зіпсованим настроєм прямо з ранку. Якщо ж таке неможливо, намагайтеся заряджати перехожих позитивом. Це дуже просто, досить легкою, але щирої посмішки!

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.