Яндекс.Метрика

Який матрац вибрати дитині?

yakijj-matrac-vibrati-ditiniВирішуючи придбати матрац для своєї дитини, батьки просто втрачаються в усій різноманітності асортименту. Зробити перший вибір, що попався, також небезпечно, адже від того який матрац вони придбають, залежатиме сон їх дитини, його розвиток, здоров’я і осанка. Частенько погано підібраний матрац може посилити наявні проблеми з хребтом, посилити викривлення.

Саме тому перш ніж вирішити, який купить матрас , слід добре розібратися, що треба саме вашій дитині. Отже, на що передусім треба звернути увагу?

Головне це розмір, ортопедичні властивості і екологічність матраца, а також вік дитини.

1. Розмір матраца повинен чітко відповідати розміру ліжка. Він ні в якому разі не має бути значно менший, або більше, оскільки у такому разі він не буде зафіксований, з’їжджатиме, сповзатиме, мінятиме своє положення і швидко втрачати свої заявлені якості.

2. Матеріал, з якого зроблений дитячий матрац, має бути екологічно чистим, добре зроблених виключно з натуральних матеріалів, зараз виробники випускають багато моделей і гіпоалергенних матраців, в яких відсутні натуральні компоненти(натуральний латекс, шерсть), здатні викликати алергію у схильних до цього явища дітей. Кращі матеріали в цьому плані це бавовна, ватин, кокосове волокно, пенополиуретан, холлофайбер і повсть. Украй не рекомендується купувати дитячі матраци тільки з вати або поролону — вата швидко збивається і утворює грудки і нерівності, а поролон вбирає надлишки вологи, утримує їх усередині і тим самим створює ідеальні умови для розмноження хвороботворних мікроорганізмів.

3. Якщо Вашій дитині вже виповнилися 3 роки, можна придбати дитячий матрац з ортопедичним ефектом. Він підтримає хорошу осанку і запобіжить викривленню хребта. В цьому випадку висота пружинного блоку для дитячих ортопедичних матраців має бути 13-15 см

4. Вік — найважливіший критерій в підборі дитячого матраца. Так, в Від народження і до 2-3 років краще всього підійде жорсткий або помірно жорсткий матрац. Така рекомендація пов’язана з анатомічними особливостями дитячого організму : S- образний вигин хребта формується лише до 2-3-м рокам. Тому украй бажано використати саме жорсткі безпружинні моделі, особливо ті, які мають у своїй основі кокосове волокно. Для дітей старше за 3-і роки підходять м’якші моделі матраців, що мають еластичність і ортопедичний ефект. Це можуть бути як безпружинні матраци, так і грунтовані на незалежному пружинному блоці.

Зустрічаються і моделі дитячих матраців з ефектом «Зима-літо», що допомагають у будь-який сезон зробити сон вашої дитини максимально комфортним. Натуральні волокна бавовни і льону в жаркий час здатні поглинути зайву вологу, а волокна шерсті взимку допоможуть зберегти і підтримати тепло.

Відхід за дитячим матрацом — важлива складова збереження їм своїх характеристик і довгого терміну експлуатації. Раз на три місяці матрац необхідно щоб уникнути виникнення аллергий, періодично необхідно провітрювати і просушувати матрац.

Дотримання і виконання цих простих правил допоможе зробити сон і відпочинок вашого малюка максимально здоровим і комфортним!

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.