Яндекс.Метрика

Як вибрати міжкімнатні двері для дачі

В наш час дачі і заміські будинки перетворилися з простеньких одноповерхових будиночків-побутівок в елітні, багатоповерхові, розкішні особняки і котеджі. Звичайно, вибір міжкімнатних дверей для таких будинків не менш важливий, ніж для міської квартири. Як і міжкімнатні блоки, для будь-якого іншого приміщення, вони повинні бути красиві, практичні, екологічно чисті і забезпечувати тепло — і звукоізоляцію. Полотна для дачі можуть бути трохи в іншому стилі, ніж у квартирі або офісі, наприклад, в стилі кантрі, ретро або прованс. Але при цьому двері для дачі повинні і відповідати деяким додатковим вимогам, а саме витримувати підвищену вологість і холод.
Якщо ви або ваша сім’я постійно живете на дачі, навіть у зимовий період, та палите приміщення, то для вашого заміського будинку підійдуть блоки з будь-яких матеріалів, будь-якого типу і моделі, навіть можна купити недорогі двері. Якщо ж ви буваєте на дачі тільки влітку, залишаючи її взимку, а іноді навесні і восени, без опалення, то вибору міжкімнатних блоків для такого будинку варто приділити особливу увагу. Наприклад, у будинках, які опалюються постійно, не рекомендується використовувати ламіновані або шпоновані двері. Також, іноді експерти не радять вибирати полотна з цілісного масиву дерева. Вважається, що при зміні температури і вологості вони можуть деформуватися, і втрачають свою форму, а також привабливий зовнішній вигляд.

дверь

Для дач, які не опалюються в зимовий період, чудово підійдуть міжкімнатні двері з штучних чи синтетичних матеріалів, наприклад, пластмаси. Такі легкі двері, герметичні і недорогі. Вони чудово захищають приміщення від шуму, спеки та холоду, не схильні до деформації під впливом навколишнього середовища. Полотна зі скла будуть коштувати дорожче, але вони також чудово підійдуть для дачі; вони довговічні і будуть чудово виглядати в сучасному елітному інтер’єрі. В крайньому випадку, підійдуть міжкімнатні двері з м’яких порід дерева, таких як сосна або модрина, які зроблені з дерев’яних брусків, склеєних між собою.
Ще однією проблемою заміських будинків можуть стати нестандартні дверні прорізи. Як правило, міжкімнатні двері роблять під стандартні розміри, які найчастіше зустрічаються у типових багатоквартирних будинках. Якщо ж дверні прорізи на вашій дачі нестандартного розміру, то вам доведеться замовляти виготовлення на замовлення або змінювати розмір отворів — зменшувати або збільшувати їх по ширині або по висоті.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.