Яндекс.Метрика

Як створити гармонійний інтер’єр у спальні

Правила створення затишного інтер’єру спальні

спальня

Будучи частиною будинку або квартири, спальня не повинна вибиватися із загального інтер’єру. Наприклад, якщо квартира обставлена в класичному стилі, спальня в ультрасучасному стилі буде, м’яко кажучи, недоречною. Таким чином, при створенні дизайну інтер’єру та підборі підходящої меблів для спальні варто в першу чергу відштовхуватися від загального інтер’єру житла.
Вирішивши купить спальню, визначитеся зі стилем — класичний або сучасний. Для першої категорії характерні зігнуті лінії, багатство оздоблення фасадів та використання темних порід деревини. Меблі в стилі модерн, як правило, характеризується лаконічністю дизайну, відсутністю прикрас і функціональністю конструкції окремих елементів.

спальня 2

Вибираючи спальний гарнітур. Ви можете вибрати готовую пропозицію або ж скласти бажаний ансамбль з елементів популярних в наш час модульних спалень. Перевагою модульних колекцій є те, що можна підібрати набір меблів для спальні з будь-якими розмірами та архітектурними особливостями. До того ж, в цьому випадку у Вас є можливість підібрати лише функціонально затребувані модулі.
Будьте уважні при виборі кольору спального гарнітура. Взагалі, для спальні рекомендується вибирати меблі неяскравих, пастельних відтінків. Особливо це актуально для компактних приміщень — яскраві насичені кольори будуть недоречні. Головним же критерієм при виборі тієї або іншої кольорової гами повинні стати Ваші власні відчуття. Якщо в оточенні тієї або іншої меблів для спальні Ви відчуваєте себе комфортно і розслаблено — вона Вам підходить.
Вирішивши купить спальню в Киеве, ознайомтеся з численними пропозиціями сучасних виробників. Широке розмаїття стилів, кольорів і конструкцій дозволить кожному знайти меблі на свій смак. Якщо ж у Вас є власні сміливі ідеї по оформленню інтер’єру спальні (наприклад, Ви хочете перетворити її в космічний корабель або каюту піратського корабля) — до Ваших послуг створення меблів на замовлення.
При створенні спального інтер’єру приділіть особливу увагу дзеркалам. На думку дизайнерів, наявність декількох дзеркальних поверхонь в приміщенні спальні візуально збільшують простір і полегшують інтер’єр.
У будь-якому випадку, при формуванні інтер’єру спальні покладайтеся на свої власні смаки та уподобання. Спальня, в якій Вам буде комфортно, забезпечить Вам здоровий сон і повноцінний відпочинок.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.