Яндекс.Метрика

Як самому врізати вічко у двері.

глазок

  Дуже часто з’являється у господарів квартир або будинків необхідність врізати вічко у двері. Причини можуть бути різні, або вічка зовсім немає, або потрібен з великим кутом огляду, але в будь-якому випадку вічко у двері просто необхідний, адже це важлива частина охороною системи вашого будинку. Правда на сьогоднішній день вже на заміну вічка прийшли системи відеоспостереження, що дозволяють господареві квартири спостерігати на екрані що відбувається біля дверей , не торкаючись при цьому до неї і навіть розмовляти по телефону з відвідувачами не надриваючи голосу. Наприклад можу вам порадити компанію Worldvision, у них великий вибір подібної електроніки . Ознайомитися можете тут з відеопанелями за адресою   http://www.worldvision.su/catalog/domofoni/vizivnie-paneli/videopanel-commax-drc-4cpn.html . Ну а для любителів старих добрих і перевірених вічок ми розкажемо як можна самому без виклику спеціалістів вибрати і врізати вічко.

Для початку треба вибрати вічко.

У дорогих хороших вічок повинен бути кут огляду 180 градусів , що дозволяє людині побачити більше простору перед дверима , є більш дешеві оченята з кутом 120 градусів, але тут вже вам вирішувати, що для вас важливіше. Перед покупкою заміряйте товщину двері, так як в продажу вони різні по довжині. Також варто звернути увагу на матеріал оптики вічка, є скляна оптика та пластмасова. Пластмасова більш дешева , але при цьому сильно схильна до подряпин і помутніння, скляна не так схильна цим проблемам і передає більш чітке зображення спостерігачеві.

Установка вічка.
Ось ми і вибрали вічко, тепер пора його встановити. Нам знадобляться такі інструменти: дриль, свердла по дереву або металу (залежить від матеріалу двері), рулетка, олівець. Визначаємося з висотою вічка від підлоги (залежить від зростання мешканця) , не забудьте про зростання інших домочадців , наприклад дружина якщо нижче , а ви зробите по своєму зросту, то вам точно потрапить)). Тепер знаходимо центр по ширині дверей і робимо позначку. Позначку краще накернить щоб свердло не пішло в сторону. Виберіть діаметр свердла трохи більше діаметра вічка (там де різьба) і свердліть по позначці, але не доходить до кінця , краще свердлити з двох сторін, щоб не було відколів якщо двері дерев’яні. Тепер развинтите вічко і вставте в готовий отвір так, щоб шліц для загвинчування був з боку приміщення. Затягніть з’єднання і все готово)

 

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.