Яндекс.Метрика

Як самому пошити крісло мішок.

.

Мене коли я був у гостях , дуже привабила така річ як крісло мішок. Дуже виглядає оригінально в інтер’єрі і в той же час сподобалася його практичність і зручність. Як виявилося купити крісло мішок в Україні не складно і є досить великий вибір, тому придбав я його дуже швидко, але в родині виникли суперечки кому на ньому сидіти першим )) Тут я зрозумів що одним таким кріслом не обійдуся , оглянувши уважно цей виріб вирішив пошити його самостійно.
Отже для цього нам знадобляться: Для пошиття нам знадобиться якісна міцна тканина для зовнішнього і внутрішнього чохла (близько 4,5 м), 2 блискавки на обидва чохла і наповнювач ( наприклад полістиролові гранули).
Після того, як підготували всі матеріали, приступаємо до викрійці. Я пропоную викрійку крісла мішка — «груша».

Викрійка крісла мішка

Крісло мішок складається з 6 однакових клинів, дна і верху. На цій схемі показаний один з клинів.
Переносимо викрійку на папір або міліметрівку і вирізаємо всі деталі. Потім на розстелену тканину кладемо деталі викрійки і обводимо крейдою з припуском 1,5 см на шви. Повинно выйти з 6 деталей клинів з обох тканин. Дно і верх також вирізаємо з обох тканин.
Тепер залишилося найцікавіше — зшиваємо наше крісло! Приколюємо шпильками клини до дна і верху і прострочуємо. Зшиваємо клини між собою, не забуваючи вставити блискавку в обидва чохла. Одягаємо зовнішній чохол на внутрішній і заповнюємо його наповнювачем.
Ось і готово чудове крісло мішок, пошите своїми руками!
Приємного відпочинку!!!

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.