Яндекс.Метрика

Як пофарбувати металеву покрівлю

покраска крышиГарненько очистите поверхню покрівлі, видаливши з неї увесь бруд, пил і іржу.

При цьому іржу потрібно ретельно обробити металевою щіткою і тут же обробити зачищене місце спеціальною грунтовкою для металу.

Уважно проглянете поверхню покрівлі у пошуках яких-небудь механічних ушкоджень(приміром, наскрізних отворів, що виходять на горищне приміщення).

Діри на гребені і невеликі отвір на схилах даху потрібно закласти мастикою, виконаною з натуральної оліфи і сухої крейди. Якщо хочте, додайте в мастику невелику кількість масляної фарби, яка надасть складу необхідний відтінок.

Якщо є отвори чималих розмірів, то їх потрібно залатати. Латки необхідних габаритів зазвичай вирізують з брезенту. Підготовлену і обов’язково суху латочку просочують сметаноподібним складом свинцевого або залізного сурику на оліфі. Якісне просочення займе від 10 до 15 хвилин.

Потім полотно латочки віджимають і наклеюють на потрібний ремонту ділянка або кистю з жорсткою щетиною. Після того, як накладена латочка, повинно пройти не менше п’яти діб — тільки після цього можна приступати до фарбування покрівлі.

Гребені покрівлі потрібно ущільнити. Для цього їх підбивають киянкою або звичайним молотком, домагаючись надійного прилягання з’єднань.

Якщо відчуваєте, що переоцінили свої сили, то краще всього запросити професіоналів, що виконують жестяные работы в Днепропетровске Висотні роботи — справа серйозна

Тепер на поверхню покрівлі наносять грунтуючий склад. Як правило, для його виготовлення беруть рідку масу(розбавлену оліфою густу фарбу). Грунтовку наносять широкою кистю, акуратно розподіляючи її тонким шаром.

З метою фарбування покрівлі використовують махрові кисті, оснащені жорсткою щетиною. Такими щітками зручно втирати фарбу в поверхні. Користуватися валиками не рекомендується, оскільки їх м’який ворс створює на покрівлі товсті шари фарби. Згодом такі шари охоче покриватимуться тріщинами. Крім того, для їх створення явно піде більше фарбувального складу.

Починати малярні роботи слід з нанесення фарби на поверхню покрівельних спусків. Порівняно з іншими поки фарба на спусках висохне, і починайте забарвлювати усю покрівлю. На кисть слід набирати невелику кількість фарби, потім розтушовувати її тонким шаром в напрямі від коника до спусків.

Щоб фарба через якийсь час не втратила своєї однорідності, регулярно перемішуйте її.

Як правило, покрівлю потрібно забарвлювати один або двічі(все залежить від міри її зношеності). Якщо йдеться про нове покрівельне покриття, то його потрібно буде забарвити 2-3 рази. Не забувайте про те, що кожному нанесеному шару фарби потрібно дати час на просушування. Звичайний час повного висихання фарбувального складу складає 5-8 діб.

 

Це важливо знати!

При забарвленні металевої покрівлі, необхідно використати спеціально призначену для цього матеріалу фарбу.

Для нанесення першого шару слід використати рідший фарбувальний склад, ніж для подальших шарів.

Водостічні труби перед тим, як забарвлювати, необхідно повністю розібрати і гарненько прочистити. Потім їх забарвлюють зсередини і повертають на законне місце.

Усі внутрішні поверхні сталевих кровель, тобто сторони листів, звернені до горища, теж потребують захисту від корозії. Отже, краще забарвити покрівлю з двох сторін. Фарбу наносять крутеневою кистю в два шари, залишаючи обрешеточные елементи в

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.