Яндекс.Метрика

ВЗУТТЄВА ПОЛИЧКА СВОЇМИ РУКАМИ

Обувна полиця своими руками
Абсолютно в кожному будинку є така необхідний предмет меблів як взуттєва поличка. Коли мені знадобилася така полиця я пройшовся по магазинах , придивився до фабричних полиць і їх досить високою ціни і зрозумів що я можу своїми руками зробити набагато краще і дешевше полку. Коли я прийшов додому я став шукати з якого матеріалу можна зробити полицю і натрапив очима на товсті дубові гілки, які я відрізав собі в лісі від висохлих дерев. Так як дуб дерево міцне, то було прийнято рішення робити поличку з цих гілок. Першим ділом я розчистив гілки від кори і відрізав по довжині дві однакові стійки , до яких будуть кріпитися самі полиці, а також два однакових відрізка по висоті від майбутньої нижньої полиці до підлоги.

Обувна полиця своими руками2

В якості полк було вирішено використовувати наявні у мене обрізки дощок соснових. Відрізаємо три однакові дошки і за допомогою дрилі і насадки з шлифовочными дисками шліфуємо поверхню полиць до гладкої рівної площини , торці також обробляємо.

Обувна полиця своими руками3Обувна полиця своими руками4

Для краси торці полиць я обробив ручним фрезером з фігурною фрезою, але якщо у вас немає фрезера, то можете закруглити краю наждачкою.

Обувна полиця своими руками5

Тепер розмічаємо на стійках місця полиць і вирізаємо до половини стовбура пази по товщині полиць.

Полка своими руками Полка своими ручками

 

Перед складанням пофарбуйте всі деталі, я використовував акрилову фарбу для дерева на водній основі під колір горіха, завдавав втираючи вологою губкою в деревину

Окраска полки обувной

Ставимо в пази полиці (пази треба робити таким чином, щоб полиці туго заходили) і кріпимо їх шурупами для меблів (конформатори)

полиця обувна полка мебельная

По зовнішніх кутів нижньої полиці прикріпіть коформаторами ніжки з відрізків гілок. ось і все , полку готова і буде виглядати в будь-якому інтер’єрі.

 

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.