Яндекс.Метрика

Вузький шафка у ванну кімнату

Розкроєні ДСП, за допомогою старої праски, оклеюємо паперовою кромкою.

599-1

Вирівнявши один край кромки по куту деталі, гарячою праскою розгладжуємо по всьому торці. При нагріванні, клей розплавляється і приклеює краомку. Виступаючий край кромки обережно зрізаємо гострим ножем.

599-2

Гаряча праска  залишає на кромці темні плями, які легко змиваються вологою ганчіркою, з будь-яким миючим засобом.

Потім, підготовлені деталі складають разом (відповідно до проекту) і на зовнішній, розмічають центр отвору під конформат. Спеціальним свердлом розсвердлюється отвір, причому в нижній деталі, отвір необхідно поглибити, інакше конформат розірве деревно-стружковий плит. Виходячи з того, що товщина ДСП — 18 мм, відзначати центр майбутнього отвору треба на 9 мм від краю верхньої деталі.

599-3

Зібравши таким чином, короб шафи

599-4

на бічних стінках варто розмітити отвори для кріплення полиць. У конкретному випадку дві полиці «прив’язані» до розмірів фасадів (дверцят). Закріпивши полки, можна переходити до підготовки фасадів.

599-5

У дверцятах розсвердлюється отвір під меблеву петлю. Специфіка роботи у тому, щоб не перебільшити, а просверлити стільки  щоб «сіла» петля. Посадковий розмір петлі — 35 мм. Для цієї мети використовують пір’яні свердла з центральним зубом до 5 мм завдовжки. Непогано з цим завданням справляється і свердло Форстнера.

599-6

Вставлені петлі потрібно закріпити шурупами

599-7

і приставивши дверцята до бічної стінки шафи, розмітити отвори під кріплення завіси.

599-8

Укрутивши шурупи на 9 10 довжини, необхідно відрегулювати фасад і дотиснути кріплення.

До нижньої деталі шафи прикручуються декоративні ніжки з регулювальною гайкою.

599-9

Зібрану шафу обов’язково треба зафіксувати вже за місцем постійної дислокації. Для цієї мети були використані звичайні прямі вушка.

599-10
599-11
599-12

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.