Яндекс.Метрика

Водойма з струмочком.

Тут представлена принципова схема пристрою декоративного ставка з потічка — водоспадом.

Основною ідеєю, є камінь, який буде лежати на вершині конструкції, і з якого буде текти вода. Потрібно підібрати відповідний камінь і намітити чорним фломастером виїмку для чаші і канали для стоку води.

фонтан

фонтан

З допомогою циркулярної пилки з алмазним кругом по каменю, нарізаємо часточками місце під виїмку в камені, чим більше вийде часточок, тим простіше наступна операція.

getImage (7)

За допомогою молотка і зубила по каменю,( бажано добре заточеного) виробляємо вибивання нарізаних зубчиків, і тим самим формуємо потрібну за розмірами чашу.

getImage (1)

Залишилися від зубила зазубрені, відшліфовуємо з допомогою маленької болгарки і заточувального (шліфувального круга) по каменю, роблячи виїмку з каменю максимально гладкою.
getImage (8)
З допомогою алмазного круга з каменю і маленької болгарки випилюємо канал по накресленим фломастером контурах, відповідно, чим більше буде пропилено смуг, тим легше наступне дію.
getImage (2)
Молотком і зубилом вибиваємо пропиляні смуги. Так як перетин каналу прямокутної форми, то достатньої частоти обробки можна досягти і без використання шліфувального кола, тоді як на чаші цього було неможливо.

Просвердлюємо отвір в середині чаші свердлом по каменю, рівним діаметру гофротруби.
getImage (3)
Далі укладаємо виготовлений камінь на вершину конструкції

getImage (5)

, фіксуємо його на спеціальний герметик до прилеглих камінню.Гофрошланг фіксуємо на той самий герметик, усередині отвору каменю. Виставляємо камінь таким чином, щоб з нього витікала вода і фіксуємо підпорою до того моменту, поки не застигне герметик.

getImage (9)

Бажаю удачі!

Наш водойма готовий!

getImage (6)

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.