Яндекс.Метрика

Вітальна листівка

Святкова листівка — це невелике оригінальний лист у вигляді привітання, яке здатне в момент розвіяти вашу нудьгу і примусити посміхатися до вух. Будь то вірші або проза, але головне завдання листівки в тому, щоб це побажання було щирим, а значить від усього серця і з любовью!
Придбати листівку в наш час майже кожен може, а от зробити своїми руками — така справа буде складна і копітка, але повірте, це того варте! Адже куплена листівка може і загубитися серед таких же простих листівок-привітань, а ось власноручний листівка — завжди буде виділятися, і радувати душу винуватців торжества.
Якщо ж ви все-таки зважилися зробити листівку, то вам знадобитися кольорова картонка, різні атласні стрічки і мереживо, клей простий і клей з блискітками (або ж лак для нігтів), клейові камені Сваровскі або ж прості бісерні намистинки, а також клейова аплікація. Складові деталі набору залежать від того, як ви придумали прикрасити листівку для вашого друга чи подруги.

Вітальна листівка

Насамперед вибираємо привітання, потім друкуємо його в вордівський (або ж іншому текстовому) документі. Зверніть увагу, що роздруковувати слід на дві сторінки, щоб на другій половині аркуша формату А4 було саме привітання, тому перший лист залишаємо порожнім і сміливо натискаємо Ctrl P, налаштовуємо і друкуємо. На сусідній половині можна дописати привітання від руки або просто розмалювати, або наклеїти наклейки.

Вітальна листівка

Тепер приступаємо до головної задачі в нашій листівці — це прикраса лицьової сторони. Для початку, беремо наше мереживо або широку тасьму (через брак першого матеріалу) і акуратно клеєм збоку. Це дуже відповідальна справа, в якому потрібно клеїти з мінімальною кількістю клею, інакше так можна зіпсувати листівку і власне старання. Вже на приклеєному мереживі можна помістити бантик з атласної стрічки, а також довільно розклеїти камені Сваровскі або бісерні намистинки.

Вітальна листівка

Наступним нашим кроком буде підпис торжества. Вгорі або внизу листівки, це вже побажанню, пишіть маркером найменування свята: З Днем народження або З Днем Весілля, загалом те свято, що незабаром відбудеться у винуватця торжества. Саме найменування торжества можна зробити ще більш ексклюзивним і барвистим, виділивши блискучим клеєм (або лаком) кілька букв у найменуванні.
Останнім кроком стане прикріплення аплікації у вільному місці. Зачекайте, поки листівка висохне, і можете класти до подарунка.

Вітальна листівка
Вітальна листівка

Ваша листівка — готова і ви постаралися на славу! Такий листівці буде радий кожен. Адже це більше, ніж просто вітальна листівка, це листівка з вашою душею!

Вітальна листівка

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.