Яндекс.Метрика

Виготовляємо теплі підлоги

Питання про теплі підлоги виникає завжди, коли з обігрівом приміщення не справляється основна опалювальна система. Ви утеплили балкон, прибудували приміщення для ванної кімнати до основної будови, утеплили веранду або передпокій в приватному будинку. І хочеться відразу при вході відчути ногами тепло і комфорт рідної оселі.

Встановлювані радіатори гріють повітря, що прагне до стелі. А підлогу так і залишається холодний. —

izgotavlivaem-teplye-poly_1
На українському ринку представлений великий асортимент матеріалів для виготовлення теплої підлоги.

Вони діляться на два види за способом обігріву: електричні, наприклад, полы Деви маты  і водяні.

Вибираючи водяній теплоносій для обігріву, я керувався наступним: у приміщенні є система опалення, виключається небезпека ураження електричним струмом, прийнятна ціна.

Маючи водяне опалення, вирішив встановити теплі підлоги в прибудованому приміщенні для ванної кімнати. Прочитав величезну кількість літератури, зупинив свій вибір на підлогах з водяним контуром для обігріву. Висока теплоємність води дозволяє ефективніше передавати тепло і вигідно виділяє серед інших теплоносіїв.

Роботу почав з підготовки поверхні земляного статі. Тонкий шар гравію залив цементно-піщаною стяжкою товщиною 5-8 см., вирівнюючи підлогу в горизонті. На підлогу укладається ізолююча прокладка. Вона ізолює нагрівальний контур від підлоги і за рахунок властивостей, що відображають направляє тепло вгору.
izgotavlivaem-teplye-poly_2
Для ізолюючої прокладки обраний-матеріал товщиною 6 мм, покритий шаром фольги. Застосування фольгованого шару для віддзеркалення тепла строго обовьязково.
izgotavlivaem-teplye-poly_3
Поверх ізолюючого шару укладаються гнучкі металопластикові труби діаметром 16 мм. Укладаємо труби змійкою з кроком 20-30 см, закріплюємо за допомогою кліпс.

Можна застосувати будь які кріплення, добре вам знайомий.
З’єднуємо нагрівач з магістральним трубопроводом. Для забезпечення подачі теплоносія я встановив вузол регулювання температури.
izgotavlivaem-teplye-poly_4
Регулювання проводиться за допомогою вентилів і перемикача швидкості насоса. Температуру статі рекомендується підтримувати в межах 32-40 ° C.
izgotavlivaem-teplye-poly_5
Економічні переваги теплих підлог полягають в не потребою фарбувати і обслуговувати радіатори опалення.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.