Яндекс.Метрика

Виготовлення страйкбольних гранат

Отже, почнемо, мабуть, з списку необхідних нам матеріалов.Нам потрібні:
Петарда. Я використовую корсари № 4, так як вони не так дороги і рідкісні як № 6, мають менші розміри, але його цілком достатньо для наших потреб.
Енергофлекс діаметром 35мм і товщиною стінки 6мм. Енергофлекс в народі, зазвичай, називають "утеплювач для труб". Принаймні, продавці в магазинах швидше розуміють що я шукаю, коли говорю саме так. Зазвичай його продають шматками по 2 метри. На 1 гранату йде близько 9см такий "трубки".
Горох. Можна любойСпічкі. Враховуйте, що на 1 гранату йде 1 чіркаш від коробка і 3-4 сірники.
Стропа 1см шириною. Зазвичай беру в швейному магазині чорну або оливкову. На 1 гранату витрачається близько 11-12см.
Гумки для грошей. Можна купити в будь-якому канцелярському магазині. 1 граната — 1 резінка.Самоклеющаяся клейонка чорного або будь-якого іншого вподобаного вам кольору. Купити можна в будматеріалах. На 1 гранату потрібен шматок площею близько 14х18см. Можна і ізоляційну стрічку
Інструменти в асортименті: термопістолет і термоклей, ножиці, канцелярський ніж, лінійка та інше, що сойчтете потрібним в роботі.
Приготувавши все необхідне приступимо. Весь процес я розбив на 4 етапи: Підготовка петарди і системи ініціаціі.Ізготовленіе оболчки для гранати.Сборка всіх частин.
Додання виробу нормального зовнішнього вигляду (якщо ви не плануєте використовувати гранати на офіційних іграх і самі по собі не на стільки іскущени естетично, то 4 пункт можете не виконувати, але памьятайте, що на офіційні ігри допускається піротехніка не лише безпечна, а й антуражності).

1. Підготовка петарди і системи ініціації.
Насамперед хочу сказати, що термопістолет виявився дійсно дуже вдалим рішенням для складання гранат, так як він зручний в нанесенні, швидко остигає і досить добре фіксує всі використовувані матеріали. Звичайно, через брак його ви можете використовувати звичайний клей, наприклад "момент".
Отже, беремо петарду і фіксуємо 3-4 сірники зверху неї так, щоб головки сірників лежали рівно по краю петарди трохи виступаючи за нього. У теж час необхідно звернути увагу на те, щоб головки сірників знаходилися в безпосередньому контакті з займистих складом самої петарди. Це гарантує нам 100% ініціацію петарди при загорянні сірників. Сірники можна распологать і вздовж корпусу петарди. Про зіткнення головок сірників з воспламінітелем петарди в цьому случєє так само не забуваємо.

Після висихання клею зрізаємо виступаючі кінці сірників. Я використовую звичайний садовий секатор.
Далі, беремо швейну стропу. Нарізаємо її смужками по 11-12см, обпалювати обрізані кінці щоб прибрати розпушилися нитки. Далі, "дербаніть" сірникові коробки вирізаючи чіркаші. Потім ми приклеюємо чіркаші до стропі клеєм "момент". Я, особисто, підгинаю і прошиваю додатково протилежні чіркашу кінці стропи для утворення петлі. У неї можна потім протягнути кільце або закріпити за неї карабинчик в підсумці для ініціації гранати "однією рукою".
Ця система не безпечна! Коли граната впаде з висоти вона може-самостійно-спрацювати!
Зробивши необхідне нам кількість "чіркашей на стропі" кріпимо їх до петард як показано на малюнку:

Зверніть увагу, що вам необхідно досить щільно притиснути чіркаш до петарду і голівках сірників, але не дуже щільно, щоб при висмикуванні його сірники запалилися. Увага! Дотримуйтесь особливу обережність на цьому етапі, адже випадково ініційовану петарду не можна вже згасити! Так само не варто перевіряти надійність кріплення чіркаша до петарду шляхом спроб потягнути за стропу!
2. Виготовляємо корпус нашої гранати.
Для цього беремо трубу утеплювача і нарізаємо її на шматки. Довжина обрізка у мене виходить близько 9см, але ви можете заміряти її самі приклавши вашу петарду і взявши допуск 1.5см для дна і верху гранати. Далі на кожну заготовку зовні слід нанести надрізи 3-5мм глибиною по всій поверхні корпусу. Це дозволить корсару 4 більш легко рвати оболонку.
Після нарізки корпусів вирізаємо з того ж Енергофлекс гуртки для донишек і кришок гранати. Діаметр кружків дорівнює внутрішньому діаметру корпусу гранати.

Після цього ми пріклееваем денця гранати:

Тепер ми робимо прорізи на заготовлених гуртках для криже
к гранат. У цей проріз ми просмикнемо нашу стропу з чіркашем.

На цьому, мабуть, етап підготовки компонетов закінчений. Переходимо до збірки гранати.
3. Збірка частин.
Беремо петарду з прикріпленою до неї стропою і чіркашем і поміщаємо її на дно корпусу. Для того, щоб закріпити її там ми попередньо робимо краплю клею на кінець петарди, який застигаючи закріплює петарду всередині корпусу гранати.

Далі ми засипаємо горох рівномірно розподіливши його навколо петарди. Гарненько утромбуйте його щоб горох потім не гримів всередині гранати.

Потім закриваємо заготовки кришками. Кришки заклеюємо і даємо висохнути.
Все, по-суті, наша граната готова. Тепер нам лише залишається привести її в божеський вид :)
4. Додання виробу нормального зовнішнього вигляду.
Чому я використовую саме плівку? Тому що в результаті численних спроб фарбувати енергофлекс я дійшов висновку, що це занадто даремне заняття. Енергофлекс, по-суті, це целофановий губка і фарба на ній не тримається і моментально облітає — достатньо лише покласти гранату в подсумок …
Отже, беремо листи плівки, нарізаємо її 14 на 18см. Далі, кожен такий лист я ріжу на 2 частини (знову ж, щоб полегшити петарду "прорив корпусу"). Потім беру гранату і обклеюю її плівкою так, щоб кінці її вилазили за край гранати і їх можна було загнути на її верх і низ.

Отримані стирчать кінці плівки ми ріжемо на смужки і загинаємо на дно і кришку петарди.

Джерело:-40cdo-rm.ru

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.