Яндекс.Метрика

Відновлення засохлих картриджів

Досить часто володарі струменевих принтерів стикаються з такою проблемою як «засохлий картридж». Це відбувається від того, що принтер довго стояв без роботи. Щоб цього не сталося фахівці радять друкувати на принтері один лист хоча б на тиждень.

Ну якщо вже це сталося і у Вас засох картридж, то, я сподіваюся, Вам допоможе дана методика відновлення засохлих-картриджів. Існують 3 способи приготування складів для того щоб «відмочити» засохлий картридж. Лужний, кислотний і нейтральний. —
1) Кислотний склад підходить для таких принтерів типу «color HP». Його склад: 10% есенції оцтової кислоти, 10% спирту, 80% дисцилированной води.
2) Нейтральний, підходить для більшості принтерів: 10% гліцерину, 10% спирту, 80% дисцилированной води.
3) Лужний, підходить для принтерів типу «Epson, Canon»: 10% аміаку, 10% спирту, 10% гліцерину, 70% дисцилированной води.
Всі склади після приготування необхідно профільтрувати. Для цього Ви можете використовувати туалетний папір або серветку.
Після приготування одного з потягів відразу виникне-питання: «Як відмочувати картридж? »Розповім: злити все чорнило з картриджа, налити всередину розчин і опустити весь картридж в розчин. І нехай відмикає 1-3 для. Дана процедура не підходить для поролонових картриджів, для-них необхідно намочити серветку і поставити на неї картридж-соплами на серветку. Після всіх зроблених процедур необхідно продути картридж шприцом в обидві сторони, для цього краще використовувати гумовий або силіконовий переходнічек. Не варто перестаратися з продувкою. HP, Lexmark, Canon і їм подібні, досить успішно цим способом відновлюються.
Принтери типу «Epson» постанавливает трохи по-іншому. Відведіть головку в сторону, зробіть зі шматочка тканини або серветки відповідний за розмірами шматочок, намочіть його розчином і прикладіть на місце паркування головки і запарки голівку. -А краще зняти головку і занурити її сопла в раствор.Оставьте на добу. Не здумайте її продувати після закінчення шприцом. Увімкніть 2-3 рази прочищення (в принтері є така функція). -На робочих картриджах він повинен почати печатать.Еслі один вид-складу не дав результату, то пробуйте другой.Такімі способами мені удалость відновити багато засохлі принтери!

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.