Яндекс.Метрика

Відкриття замків при втраті ключів

З появою нових металевих дверей виникла велика кількість технічних служб по відкриттю замків. Прості дерев’яні двері можна було в разі втрати ключа відкрити з допомогою простого ножа або викрутки або викликати майстра з ЖКО і все це вирішувалося в короткий час. Ці методи пошкоджували як замок, полотно дверей так і косяк.

Не раджу вам самим намагатися розкрити замок , адже для цього є чудові фахівці открытие замков Одесса с NewKey  це і економія вашого дорогоцінного часу ,так і сил з нервами. 

zabuv kluch

 

Установка дорогих металевих дверей ускладнила ці заходи. Складні запірні пристрої, металеві профілі зробили розтин дверей, злом замків більш трудомістким. Тепер це досить складна і копітка робота, що вимагає наявності спеціальних інструментів. Щоб знати, як розкрити замок необхідно знати принцип його пристрою, а також конструкцію всієї двері.

Перерахуємо можливі способи розтину двері:

1.Силовой. Це найбільш варварський спосіб. Ці методи часто призводять до дуже великих витрат на ремонт дверей або на повну заміну дверей. В ході робіт турбіною спилюють петлі, випилюються її частини разом із замком або запірним пристроєм і так далі.
2.Промышленный альпінізм. Злом замків в цьому випадку не проводиться. У квартиру через вікно проникає альпініст і відкриває двері зсередини. Це дорогий метод. Він не застосовується у випадках, коли несправний замок, в квартирі немає запасного комплекту ключів, або деякі просто не хочуть, щоб чужий чоловік там знаходився один, хай і нетривалий час. Крім того, сучасна протизломна фурнітура пластикових вікон створить додаткові проблеми «альпіністові». Ремонт вікна також потребує чималих витрат.
3.Слесарный. Це найкращий метод, як для стану двері, так і для її господаря. Замок розкривається за допомогою відмичок, спеціальних інструментів. Майстри порадять варіанти заміни замка, дадуть ради по його експлуатації. За вашим бажанням роботи по заміні будуть проведені найближчим часом.

  

 

І ось кілька порад, щоб уникнути виникнення такої проблеми — як розкрити замок.
1. Вибираючи систему запірних пристроїв, продумайте, наскільки її елементи необхідні у вашому випадку.
2. Инструктируйте дітей і літніх людей постійно. Перші ще не запам’ятовують в силу свого віку, а другі з тієї ж причини не запам’ятовують вже.
3. Зберігайте запасний комплект ключів у близьких чи у сусідів, які завжди вдома. Будь-яка бабуся пенсіонерка надасть вам цю послугу абсолютно безкоштовно.
4. Якщо ваш замок або двері погано працює — відразу ж приймайте заходи щодо усунення недоліків. Адже легше розібрати , змазати замок і якщо необхідно то і провести ремонт ніж потім сидіти під дверима в очікуванні команди фахівців по злому.

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.