Яндекс.Метрика

Вибір матеріалу для будівництва будинку своїми руками.

Одного разу приходить той самий день коли ви наважуєтеся будувати свій будинок і своїми руками. Тепер залишається вибрати матеріал з якого буде будуватися будинок, розділимо матеріали на дві категорії:
Економічні.


Ці матеріали дозволяють економити ваш час і сили на будівництво, а також дозволяють зберегти тепло, а значить і ваші гроші. На сьогоднішній день ми все більше повертаємося до природних матеріалів таких як зруб, клеєний фінський брус, будинки по канадській технології. Найтеплішими і економічними мабуть є будинки побудовані з бруса і зруби. Якщо ви відвідаєте офіційний сайт Висилла , то знайдете там багато інформації з будівництва будинків за фінською технологією, а також зможете замовити проект, матеріали і навіть будівництво будинку. У таких будинках стіни складаються з чистого дерева без застосування синтетичних матеріалів, а значить такі будинки не тільки економічні , але і екологічні, що дуже важливо для здоров’я проживающих у таких будинках людей. Також великим плюсом будинків з бруса є мінімальні витрати на обробку будинку як внутрішню , так і зовнішню. Сучасні матеріали з обробки деревини дозволяють уникнути таких неприємностей, як пожежа, цвіль, грибок, вогкість.
Також економічним рішенням при будівництві будинку є застосування технологій поєднання бетону і не знімаються опалубки , ми розглядали одну з таких технологій.
Канадські будинки будуються з дерев’яних рам обшитих фанерою і утеплених мінеральною ватою. Такі будинки дуже легкі, не вимагають великого фундаменту і дуже швидко будуються. Але з-за відсутності якісного матеріалу у нас в країні, вони не довго служать.
Класичні.


Класикою можемо вважати будинку з черепашнику, цегли, газобетону та бетону. Бетон краще взагалі не розглядати, цей матеріал для любителів екстриму). Мабуть найдорожчим є цегла, товсті стіни з якісної цегли витримують найсильніші морози, а по міцності будинок не поступиться не одному матеріалу. Але будинки з цегли досить довго будуються, вимагають час на усадку, а також дуже дороге оздоблення. Самим мабуть простим матеріалом є газобетон і ракушняк, досить теплі матеріали, технології обробки зовнішньої і внутрішньої не відрізняються від обробки по цеглині.
Будинки з таких матеріалів, важкі і вимагають тривалого і дорогого фундаменту.

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.