Яндекс.Метрика

Весільний скринька для грошиків

  Весілля — важлива подія в житті кожної закоханої пари, а також їхніх рідних і близьких. У весільний день все повинно бути ідеально, з вищого пілотажу! А щоб все так і було, і цей урочистий день пройшов без усіляких форс-мажорів, а значить потрібно врахувати кожну дрібницю від початку до кінця. 
  У першу чергу, звичайно ж, потрібно продумати нареченому і нареченій свої наряди, раптом комусь захочеться замість білого весільного плаття і чорного смокінга одягнутися в рожевий сарафанчик і спортивні шортики! Всяке буває. Кожен індивідуальний, а значить і наряди повинні бути відповідні. Хоча і стандартний вибір білого плаття для нареченої і смокінга або костюма для нареченого — вибір також не з простих. Але коли вони впораються з цим складним завданням, то попереду їх чекають справи серйозніше, наприклад, куди ж їм гості будуть складати грошики? 
  Трилітрова банка, звичайно, непоганий варіант, але все-таки — це колишнє, а часом так хочеться чогось новенького і неординарного. Так от, з легкістю ви можете створити скриньку для вашого весілля і повірте, цю скриньку ви будете більше цінувати, ніж просту баночку для консервації. І так приступаємо до нашого важливої справи, а саме до створення вашого скриньки.
  Перш, ніж приступити до різання, шиття, щоб зробити скринька, нам необхідно обзавестися матеріалом для нього. Нам знадобитися: стара коробка з-під взуття (але таку, щоб вона ще була міцною і в хорошому стані) тканину, картонку для купола (верху скриньки), скотч, ножиці, нитки, стрічки та мережива.

Весільний скринька для грошиків

  Насамперед, вирізаємо кришку коробки від взуття, так як показано на фотографії нижче.

Весільний скринька для грошиків

Наступним кроком необхідно зробити купол з кришки від коробки, тому прикріплюємо до вже вирізаної коробці картонку, але так, щоб вона виглядала як арка. З боку також додаємо картонку і закріплюємо скотчем. Якщо скотча мало, то можете ще закріпити купол за допомогою степлера і скріпок.

Весільний скринька для грошиків

  Далі беремо тканину для нашого скриньки, обміряємо кришку і сам коробок. Відрізаємо потрібну частину тканини для верхівки, потім обшивають акуратненько. Ту ж саму процедуру проробляємо і з самим коробкою.

Весільний скринька для грошиків

  Тепер обережно прорізаємо в куполі дірочку для грошей і перевіряємо, влізуть вони. Щоб тканина не пішла по рядках, щоб не зіпсувалася, можна провести палаючої сірником. Тільки так, щоб не сожгті всю коробку!

Весільний скринька для грошиків

Приклеюємо мережива з боків або там, де вам більше сподобається. Із стрічок робимо бантик і приклеюємо його, так само в місці, де ви вважаєте, він буде виглядати найкраще.

Весільний скринька для грошиків

  Ще з боків кришечки можна зробити серця, приклеївши бісер в потрібній формі.

Весільний скринька для грошиків

І ось вітаємо, Ваш скринька готовий! А, якщо ще він буде заповнений грошиками повністю, молодята будуть не тільки щасливі, але й багаті!

Весільний скринька для грошиків

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.