Яндекс.Метрика

Вбудовуємо DSL модем в системний блок ПК

І так,-багато господарів ADSL модемів стикалися з проблемою, коли модем нікуди поставити або ж він перегрівається, ну або просто відволікає своїм мерехтінням.

Я пропоную прибрати його в корпус системного блоку, звичайно можна закріпити його за столом, але в цьому випадку буде складно подивитися на індикатори якщо що, то відбудеться. У системнике відбувається охолодження модему за рахунок вентиляторів, не доводиться далеко-тягнути дроти, також ми повністю анулюємо блок живлення.

Почнемо, для початку розглянемо розьєми модему. У мене модем D-link модель DSL — 2500u

vstraivaem-dsl-modem-v-sistemnyj-blok-pk_1
Підемо знизу вгору, сірий це телефонна лінія, жовтий кабель локальної мережі (звьязок з ПК), і чорний підключення пітанія.Далее потрібно знайти місце в корпусі блоку, відмінно підійде місце під-дисководом або як у мене над, акуратно видаляємо заглушки, вони тримаються на пластикових засшелках ось що має вийде.

Не звертайте уваги на отвори це наслідки невдалого моддинга …

vstraivaem-dsl-modem-v-sistemnyj-blok-pk_2
Щоб не тягнути зайвих проводів, ми виключаємо блок живлення, його відмінно замінить БП компьютера. Перед заміною потрібно подивитися на БП модему, щоб не помилиться з напругу і не спалити модем.

На моєму харчування 5 В і струм 1 А пишеться це так: Output: 5V — 1.0A DC якщо все так то сміливо відкриваємо корпус системника і шукаємо всередині такі от розьєми —

vstraivaem-dsl-modem-v-sistemnyj-blok-pk_3
Такий розьєм підключається до вінчестерам дисководам і т.д. але практично на будь-якому БП можна знайти вільні. І так нам потрібен червоний і чорний той, що поруч з ним там якраз напруга в 5 В а струм в 1 А здатний видати навіть найпростіший БП.Отрезаем дріт від БП модему

vstraivaem-dsl-modem-v-sistemnyj-blok-pk_4
І підключаємо до компьютера. Той дріт, що з смужками це +,-другий -, відповідно червоний +, чорний —

vstraivaem-dsl-modem-v-sistemnyj-blok-pk_5
Ізолюємо і все готово. Залишилося припустити ззаду решта дроти і все готово

vstraivaem-dsl-modem-v-sistemnyj-blok-pk_6
Провід локальної мережі відразу повертається в системник і в підсумку від нього йде всього один дріт телефонної лінії. -Ось що вийшло, все акуратно і доступно для огляду.

vstraivaem-dsl-modem-v-sistemnyj-blok-pk_7

Бажаючим повторити, удачі

P.S. Автор не несе ніякої відповідальності за межі не акуратні руки і зламане устаткування. Та й при знятті кришки системного блоку ви автоматично втрачаєте гарантії.

Якщо вийшло, то ви дружите з комп’ютером.

Чи не пора завести власний сайт або блог?

Команда професіоналів http://seooki.ua/ допоможе розкрутити та просунути ваш сайт, що б донести ваші думки і знання до користувачів

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.