Яндекс.Метрика

Ваза "Східна казка"

Ваза "-Східна казка" -
Ваза "-Східна казка" -

У магазинах зараз повно різного роду виробів, якими можна прикрасити свою квартиру. Але завжди приємно мати в будинку красиві, стильні речі, зроблені своїми руками, а ще краще — зроблені разом з дітьми (або внуками). Самостійний вибір падлюка переважніше, тому є можливість вибору самої падлюка, її колірної гами, матеріалів для її виготовлення. Задумавши виконати ту чи іншу річ, ви заздалегідь визначте їй місце у своїй квартирі, зробите її відповідно до загального стилю кімнати, свого смаку, відображуватимете те, що вам подобається.
Сьогодні ми вам пропонуємо розписати скляну велику вазу для квітів. У той момент, коли букета зі зрізаних квітів немає, її можна використовувати як підставку для рослин горщиків або як ємність для яскравих клубочків пряжі, дитячих маленьких мьячиків. Тільки, якщо в будинку є маленькі діти або для розпису вироби з дітьми, таку вазу краще взяти з небитких матеріалів (пластмаси, пластика). Для розпису можна використовувати не обовьязково вазу: можливо, ви захочете розписати деревьяну шкатулку, пляшечку незвичайної форми, керамічний горщик, кашпо. Вибір для фантазії великий.
Для роботи нам знадобиться:

Ваза "-Східна казка" -
Ваза "-Східна казка" -

скляна ваза
склоочисник
акрилові фарби і контури
акриловий лак
олівець
вузька смужка паперу

Ваза "-Східна казка" -

Виконання роботи /

Визначимося з вибором малюнка або мотиву для роботи. У нашому випадку це дахи будинків і мінаретів східного казкового міста. Візьмемо смужку паперу передбачуваної ширини, можна виміряти довжину окружності горлечка вази, а можна наносити малюнок окремо виконаними фрагментами. Нанесемо за допомогою копірки на папір малюнок або намалюємо його олівцем. Приклеїмо його за куточки скотчем всередині вази.

Ваза "-Східна казка" -

Тепер приступаємо безпосередньо до розпису. Обводимо тонкими акриловими контурами всі межі нашої картинки.

Ваза "-Східна казка" -

Обвівши все олівцеві лінії, видавлюємо на палітру — нею може стати звичайний поліетиленовий пакетик або мультіфора — акрилові фарби. можна використовувати як чисті кольори, так і змішувати для отримання інших. Головне, щоб малюнок вийшов по-східному яскравим і барвистим.

Ваза "-Східна казка" -

Тонким пензликом зафарбовуємо області всередині обведених контурів. Так розфарбовуємо весь малюнок, якщо виконували розпис фрагментами, то приклеюємо картинку на порожнє місце, і повторюємо весь процес.

Ваза "-Східна казка" -
Ваза "-Східна казка" -

Акрилові фарби висихають швидко, але краще нехай наш виріб постоїть кілька годин, після чого покриваємо малюнок лаком. Можна так розписати всю поверхню вази або зробити ще смужку візерунка низом. Робіть так, як вам подобається — дайте повну волю своїй фантазії і вигадки!

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.