Яндекс.Метрика

Валяная іграшка

Валяні котики і ведмежата, оригінальні повстяні намиста і вушні сережки — все це та багато іншого можна створити своїми руками, якщо освоїти неважку технологію фільцеваніе. -Валяння з вовни не вимагає ні складних інструментів, ні великої робочої поверхні. Все, що для цього потрібно — непряденая шерсть, спеціальні голки для фільцеваніе, синтепон і товста поролонова губка. —
valjanaja-igrushka_1
У спеціалізованих магазинах продається шерсть будь-яких кольорів. Якщо ми хочемо зробити руду білочку, як на картинці, нам знадобиться теракотова, руда і чорна. -Валяння вовняних виробів — досить дорого, тому найчастіше для них виготовляють основу з синтепону, а шерстю покривають тільки поверхню.

Обсяг вихідного матеріалу повинен бути приблизно на третину більше майбутньої іграшки, так як при валянии він дає усадку.

Отже, майструємо білочку. Візьмемо грудку синтепону і трохи профільцуем його великою голкою (№ 70 — 90). Валяльні голки дуже гострі, тому ніколи не можна проколювати матеріал на вазі! Саме для цього потрібна товста, як для миття машин, губка. Кладемо на неї синтепон і проколюємо голкою, тримаючи її перпендикулярно, щоб не зламати. Поступово волокна звалюються під таким впливом.

Щоб білочка була кольоровий, покриваємо тулуб невеликими тонкошаровими шматочками вовни, викладаючи їх перпендикулярно один одному. Коли синтепон перестає проглядатися крізь шерсть, знову починаємо фільцеваніе великої голкою. Після того, як волокна перестануть відділятися один від одного, слід вирівняти поверхню голкою № 45 — 50.

Далі, проводимо поперечне поглиблення в тому місці, де хочемо відокремити голову і тулуб. Великий голкою робимо проколи по одній лінії. При цьому можна трохи зігнути шию, задавши потрібний кут нахилу мордочки.

Для вушок потрібно взяти дві однакові пасма шерсті. Окремо зігнути навпіл і, притримуючи за кінчик, зваляти гурток. Потім ще пріфільцевать в середині, щоб раковина придбала вигнуту форму.

Лапки і хвостик робляться приблизно також, але не круглі, а у формі валика. На кінці кожної деталі залишається сполучна пасмо. Розпушується її і пріфільцовиваем до туловіщу.Делаем поглиблення в тих місцях, де потрібно позначити форму мордочки і бичка. Животик і щічки потрібно додатково обробити рудим, а також зваляти з чорної шерсті оченята і ніс і прикріпити до мордочці. —
valjanaja-igrushka_2
От і все, наша іграшка готова! Така білочка може вийти за 3-4 години роботи. А якщо набратися досвіду, то можна спробувати створювати більш великі і складні речі, на зразок цього величезного їжака з мьякими голками. Повсть прийме будь-яку форму, яку тільки Вам підкаже фантазія!
valjanaja-igrushka_3
У наш час мало роблять іграшки своїми руками. Набагато простіше відвідати магазин іграшок, а ще краще сайт sportbaby.uа та купить комплекс детский игровой , який буде для вашої дитини  іграшкою і навчальним посібником.

2 комментария на “Валяная іграшка”

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.