Яндекс.Метрика

Валентинка з бісером

У свято Святого Валентина закохані люди підносять один одному плюшевих ведмежат або інші мьякі іграшки, дарують цукерки, букети квітів і прикраси. Час іде, але цінності залишаються все тими ж, подарунок своїми руками займає лідируючу позицію в рейтингу «що подарувати?». Валентинку яку ми зараз розглянемо, можна використовувати як игольниц, брелок в автомобіль і миле прикраса в дизайні приміщення.
Буде потрібно для шиття валентинки: Тканина прозора мереживна, шовкові нитки, бісер червоного кольору, джгут (шнурок) рожевого кольору, стрічка зеленого кольору. Наповнювач для серця, (папір, вата, сушіння ароматизовані квіти), фурнітура готовий бутон троянди. Інструменти: гра звичайна, голка для бісеру, ножиці, клей для тканини.
Вирізаємо подвійний трикутник з тканини і зшиваємо краю з додаванням бісеру, до кінця зшивати не потрібно, памьятайте серце необхідно набити наповнювачем.

Валентинка з бісером

У нашому варіанті, серце набито паперовими рушниками, які подерті на шматочки, після чого по одному вкладені в серце з тканини, наповнювача має бути багато, щоб валентинка була щільною, після набивання зшиваємо серце до кінця.

Валентинка з бісером

Серце прийняло округлу форму, стало щільним, але не дуже красивим, стібки бісеру рідкісні, нитки від мереживної тканини ще стирчать в різні боки.

Валентинка з бісером

Після того як серце набито наповнювачем, зшито і трохи прикрашене бісером, потрібно надати форму, для цього беремо затягнуту гру з шовковою ниткою, і наскрізь протикаємо серце, туго затягуючи нитку, такі стяжки потрібно робити поки серце не знайде форму.

Валентинка з бісером

Тепер валентинка стала схожа на сердечко, можна приступити до прикраси стрічкою, фурнітурою, джгутом і обшивки бісером.

Валентинка з бісером

Відрізаємо джгут (шнурок) потрібної довжини, і обережно пришиваємо його до серця, шовкові нитки міцні, але все, ж потрібно пришити туго, саме за цю петельку буде вішатися сердечко.

Валентинка з бісером

Потім відрізаємо атласну стрічку зеленого кольору і завьязуємо на серце бантик, в вузол від банта потрібно капнути клею для тканини, щоб бантик не розвьязувати. Не варто моментально відрізати стрічку, спочатку приміряйте її, завьяжіть пробний бантик, а вже потім відрізуйте «Сім раз відміряй, один раз відріж …».

Валентинка з бісером

Беремо фурнітуру, готовий бутон троянди і вставляємо його між серцем і бантиком, для закріплення можна зробити кілька стібків шовковою ниткою або капнути клею, в нашому випадки стрічка завьязана туго і бутон не випадають.

Валентинка з бісером

Валентинка готова, така саморобка порадує коханої людини, серце, квітка, що ще потрібно для щастя.

Валентинка з бісером
Валентинка з бісером
Валентинка з бісером

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.