Яндекс.Метрика

Валентинка ароматизатор

День Святого Валентина — свято всіх закоханих і що зазнають симпатію людей, в цей день дарують подарунки, цукерки, квіти і валентинки. Подарунок власними руками був і залишиться найціннішим і приємним, нехай це не дорогий сюрприз, зате приємно і зворушливо.
Нам буде потрібно картон або пластикова пляшка, пластилін, серветки двох або тришарові. Ланцюжок із золотим напиленням, фольга, прикрашена нитка, клей і ножиці.

Валентинка ароматизатор

Серветки нарізати довгими смужками і сформувати конвертики як на фото, після чого кожен конвертик промазати клеєм і занурювати на серце.

Валентинка ароматизатор

З картону або пластикової пляшки вирізаємо попередньо накресленої серце, розмір може бути будь-яким.
Пластилін, відщипуючи невеликими шматочками, кріпимо на вирізане серце, щоб пластилін не прилипав до рук можна змочувати руки у воді.

Валентинка ароматизатор

Придавлювати потрібно сильно, але обережно серветка повинна пройти в пластилін, все робиться по колу, після кожного завершення додавати в серці прикрашену нитку.

Валентинка ароматизатор

Клеїти серветки потрібно щільно один до одного, щоб не залишалося прогалин, ми взяли тришарові серветки, для пишноти серця, відразу розділяти серветки не потрібно, нехай серце підсохне і обережно скребком від пластиліну розкрити шари серветок.

Валентинка ароматизатор

Нитка укладається без клею, впевненими натисканнями на пластилін, як тільки нитка зробила коло, обрізати її не потрібно, чим більше буде нитки на серце, тим пишніше і яскравіше воно буде.

Валентинка ароматизатор

Тепер відрізаємо потрібної довжини ланцюжок і кріпимо її за допомогою клею до валентинці, ланкам на кінцях ланцюжка необхідно увійти в пластилін.

Валентинка ароматизатор

Нарізаємо фольгу смужками і покриваємо, рясно промащуючи клеєм зворотну частину валентинки. Через клею і пластиліну валентинка не смачно пахне, тому капніть на неї краплю ефірного масла, теж саме можна проробляти, як тільки масло вивітриться, і використовувати серце як ароматизатор.

Валентинка ароматизатор
Валентинка ароматизатор

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.