Яндекс.Метрика

Утеплення фасаду самому

 

утепление фасада

Не для кого не секрет що утеплення фасаду будівлі вирішує такі проблеми як зменшення тепловтрат в житлових приміщеннях, відсутність конденсату на стінах і укосах, відсутність грибків, а також економії газу витрачається для опалення. Тепер важливо, чим і як правильно утеплювати наші стіни. Утеплення зовнішніх стін квартир знаходяться вище другого поверху я раджу доручити таким компаніям, які професійно займаються послугами з фасадного утеплення. У них працюють альпіністи які займаються прибиранням снігу з дахів і неледи, будівельними висотними роботами і т. д. Просте утеплення на першому або другому поверхах можна і самому виконати.
Для утеплення стін використовують пінопласт або пресовану спеціальну мінеральну вату. Для утеплення вам знадобляться такі матеріали: Кріплення для пінопласту або мінеральної вати(парашути і цвяхи до них)парашют, клей для пінопласту(продається в мішках і замішують з водою як клей для плитки), сітка армуючасетка.
Почистіть стіну від відшарувалася штукатурки і старої фарби і обробіть її грунтом з антигрибковими добавками
Розмішайте клей за допомогою міксера, прослідкуйте, щоб не було грудок.
Нанесіть клей на пінопласт або безпосередньо на стіну і приклеюйте листи до стіни.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Після того як приклеїли всі листи, обріжте зайве на укосах і приклейте на укоси більш тонкий пінопласт. Після висихання клею (не обов’язково) Закріпіть листи за допомогою кріплень (по кутах і один по центру), для цього просвердлите стіну через пінопласт перфоратором, вставте парашут до упору і забийте в нього пластиковий цвях.

крепление пенопластаТепер закріпіть сітку на площину тимчасово за допомогою шпильок або цвяхів внапуск 20-30 мм .
Шпаклюємо поверх сітки тим же клеєм що ми кріпили пінопласт.

шпаклюем сеткуОсь і все , утеплення готове, надалі поверхню можна обробляти фасадної шпаклівкою і фарбувати. Бажаю успіхів.

 

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.