Яндекс.Метрика

Установка підлогового плінтуса

ustanovka-napolnogo-plintusa_1

Коли люди збираються поміняти своє підлогове покриття, вони зазвичай думаю лише тільки безпосередньо про майбутню установку паркету, укладанню лінолеуму та ламінату, і лише в останній момент згадують про існування такого важливого атрибуту як плінтус. Планується не тільки повинен бути гранично практичний і компактний, але і при всьому при цьому абсолютно гармоніювати із загальним інтерьєром вашого будинку.

Для початку, вам потрібно визначитися, який саме плінтус вам необхідний для ремонту. Існує кілька його видів: пластиковий, профільний, дерев’яний і плінтус з МДФ. Кожен з них має свою плюси і мінуси, тому, завбачливо все спланувавши і вимірявши, підберіть в магазині саме продукт, який буде повною мірою відповідати вашим вимогам.

Дерев’яний плінтус дає своєрідний потенціал для польоту дизайнерської думки. Купивши його, а після чого обробивши абразивами і грунтовкою, ви зможете без проблем пофарбувати його саме в той колір, який ви хочете бачити. Ну а якщо вам це не до душі, то ви завжди можете придбати в магазині вже готові та оформлення планки.

При установці даного виду плінтуса використовуйте стусло, воно допоможе вам більш точно і оперативно підрівняти стики на кутах і в довжині, що помітно полегшить вам роботу. Кріпляться дерев’яні плінтуси зазвичай на цвяхи або шурупи, а їх головки грамотно маскуються за допомогою спеціальної шпаклівки або маленьких пробочек. Так само, хорошим варіантом буде використовувати при ремонті так звані «рідкі цвяхи» — спеціальний будівельний клей.

Що стосується плінтуса з МДФ, то він в основному застосовується в комплекті з ламинированым підлоговим покриттям(ламінатом) Різноманітність кольорів і відтінків, які можна спостерігати на сайті laminat-shara.com.ua/brand/witex, роблять політ вашої фантазії майже безмежним. Через специфічну технології виготовлення (пресовані тирсу покриті папером)  плінтус з МДФ не відрізняється високими експлуатаційними характеристиками. Але при всьому при цьому, він має в собі плюси як від деревьяного плінтуса, так і від пластикового одночасно. Адже маючи досить високу гнучкість, він може бути встановлений як на клей, так і на засувки.

Пластикові плінтуси крім своєї дивовижної гнучкості, відрізняються ще й тим, що через наявність заглушок і куточків, при їх установці не потрібно здійснювати підгін стиків.

Найпростішим і швидким по установці матеріалом є профільний плінтус. Він встановлюється як на стіну, так і на підлогу допомогою спеціальних пазових отворів або затискачів.

 

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.