Яндекс.Метрика

Універсальний зарядний usb пристрій.

Не секрет що переважна кількість користувачів компьютерів використовують  такi саме зручні і компактні ноутбуки.

Найбільш зручним варіантом для роботи на ноутбуці є використання бездротової миші, що працює на акумуляторних батареях формату AAA.
Після кількох випадків розряду акумуляторів миші в самий невідповідний момент, коли під рукою немає розетки — прийшла в голову ідея створення з підручних засобів універсального зарядного пристрою, що дозволяє зарядити батареї від ноутбука.

universalnoe-usb-zarjadnoe-ustrojstvo_1

Для більшої універсальності, також була добавленна можливість заряджати  телефон, за допомогою паралельного приєднання штекера для зарядки телефону, в результаті навіть перебуваючи в дорозі, можна без проблем зарядити мобільник.

universalnoe-usb-zarjadnoe-ustrojstvo_2

І так, для створення цього пристрою була використана задня частина від зламаного пульта управління, наприклад від телевізора, загалом головне, що б мався працездатний відсік для батарейок ААА, його нам треба буде просто взяти і відпиляти для подальшого використання в пристрої.

universalnoe-usb-zarjadnoe-ustrojstvo_3

Тепер у нас вже є відсік для батарейок, далі беремо старий зарядний пристрій і відрізаємо на ньому штекер, як правило, там буде два дроти — червоний (+) і чорний (-), головне не переплутати.

Підключати ж безпосередньо зарядний пристрій до акумуляторів категорично забороняється в цілях вашої ж безпеки, джерело живлення до батарей буде підключене через спеціальну мікросхему, яка є в будь-якому телефонному акумуляторі, служить вона якраз для обмеження подачі живлення при досягненні повного заряду батарей.

universalnoe-usb-zarjadnoe-ustrojstvo_4

Підключити цю схему не складно, плюсом  зарядного пристрою буде контакт припаянности до корпусу самого акумулятора, хоча насправді кожен контакт зазвичай підписаний, головне не переплутати вхід з виходом.

universalnoe-usb-zarjadnoe-ustrojstvo_5

Наступний крок це установка в пристрій гнізда mini usb, його можна взяти від будь-якого зламаного плеєра або телефону, підключити його дуже просто перший контакт — плюс, п’ятий — мінус, підключати слід до входу вище обумовленої мікросхеми.

universalnoe-usb-zarjadnoe-ustrojstvo_6
universalnoe-usb-zarjadnoe-ustrojstvo_7

Для індикації, роботи зарядного пристрою, зручно використовувати світлодіод узятий, наприклад, із запальнички з ліхтариком, припаювати його необхідно через опір від 150 до 500 Ом до виходів мікросхеми.

universalnoe-usb-zarjadnoe-ustrojstvo_8

Разом зібравши, все це ми отримуємо універсальний зарядний пристрій з можливістю зарядки телефону та батарейок, як від ноутбука або компьютера, так і від мережі.

universalnoe-usb-zarjadnoe-ustrojstvo_9
universalnoe-usb-zarjadnoe-ustrojstvo_10

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.