Яндекс.Метрика

Текстильна собачка

Дитинство — це дуже важлива і особлива пора. Поки дитина маленька її можна швидко і легко навчити чому завгодно. Починати можна, як кажуть, з пелюшок і не варто хвилюватися про те, що дитині буде складно.

Якщо підносити навчання у вигляді гри, то це буде не складно, а навпаки, дуже цікаво. У сьогоднішньому майстер-класі я хочу розповісти про те, як зшити незвичайну розвиваючу іграшку для свого малюка.

Отже, нам знадобиться:
— Тканина різних кольорів, щоб малюку було цікавіше грати.
— Голка і підходять під колір тканин нитки.
— Різні замочки: гудзики, гачки, кнопки, блискавка, карабіни і так далі.
— Синтепон для набивання.
— Ножиці.

tekstilnaja-sobachka_1

Робити ми будемо таксу, у неї довге тіло, яке можна розділити на кілька частин, що з’єднуються між собою замочками. Розберемося, які частини будуть. Голова і попка, дві частини з лапками, і дві частини для живота. Всього виходить шість окремих частин тіла. Частині живота і ті, що з лапками будуть прямокутної форми. Голова і попа будуть закругленими і різного розміру.
Починаємо вирізати заготовки. Викроюємо лапки, прямокутну частину і частини для з’єднання деталей.

tekstilnaja-sobachka_2

Спершу зшиваємо ніжки і кріпильні деталі. Потім вставляємо з в прямокутник і акуратно зшиваємо. Набиваємо вийшла деталь синтепоном. Вона повинна вийти м’якою і досить щільною, щоб форма зберігалася.

tekstilnaja-sobachka_3

Точно таким же чином викроює, вирізаємо і зшиваємо і інші прямокутні частини.

tekstilnaja-sobachka_4

З головою доведеться трохи повозитися. Спершу викроїте і виріжте дві симетричні частини голови. Зроби розріз для рота, і Ушийте в нього блискавку. Після цього зробіть вушка і кріпильну деталь. Акуратно зашиваючи голову, вставляйте в неї вушка і кріпильні деталі і прошивати рядком з дрібним кроком. Не забудьте набити синтепоном, перш ніж повністю зшити дві частини голови. Коли вона буде готова, пришийте з одного боку оченята.

tekstilnaja-sobachka_5

Тепер найголовніша частина — починаємо пришивати замочки. Вибирайте самі їх розташування.

tekstilnaja-sobachka_6

У мене голова кріпиться до частини з ніжками на липучки, далі йдуть кнопки, слідом гудзички, петельки і гачки. Виходить ось така м’яка і пізнавальна іграшка, яка довгий час не набридне вашому малюкові.

tekstilnaja-sobachka_7

Тканина може бути різною не тільки за кольором, але і за фактурою. У цьому випадку дитина не тільки буде вчити замочки, але і навчиться розрізняти тканини на дотик.

 

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.