Яндекс.Метрика

Святкова підвіска

Які тільки ідеї не приходять в голови творчих особистостей при створенні прикрас для оформлення інтерьєру до будь-якого свята або коли створено своїми руками подарунків для близьких людей. Пропонуємо зробити одну цікаву і не дуже складну саморобку, яку використовувати можна як прикраса для ялинки або інтерьєру приміщення, або подарувати замість святкової листівки. Таку саморобку зможе спорудити навіть дитина.

Святкова підвіска

Отже, для виготовлення підвіски нам знадобиться наступний набір предметів:
2 листа картону щільного (один білого кольору, другий — будь-якого) —
звичайні столові серветки з картинками будь-якої тематики-
міцні нитки двох контрастних, але поєднаних забарвлень-
клей ПВА-
ножиці-
лінійка-
олівець-
пензлик.

Святкова підвіска

Порядок роботи:
З білого листа картону вирізаємо коло. Діаметр його не повинен перевищувати розмір картинки на серветці. На другому аркуші картону малюємо коло злегка більшого діаметру вирізаного кола і ділимо його за допомогою олівця з лінійкою на 24 рівні частини. Кладемо в центр намальованого кола вирізаний білий, робимо на його краях позначки довжиною близько 4 мм., І прорізаємо ножицями їх (відмітки).
Вирізаємо картинку із серветки. Вона бути повинна злегка меншого розміру, ніж коло. Потім, використовуючи техніку декулаж, накладаємо її на круг, умочуємо в клей пензлик і починаємо прямо зверху приклеювати до картону серветку. Вона легко приклеюється за рахунок того, що дуже швидко промокає.

При роботі з серветкою слід враховувати деякі нюанси:
до мокрої серветці не можна торкатися руками і намагатися її змістити з місця — вона моментально порветься (якщо таке все ж сталося, доведеться взяти нову серветку) —
працювати пензликом строго по напрямку від центру до краю-
проглаживать пензликом слід всю поверхню картинки, не допускаючи утворення міхурів під серветкою-
утворення дрібних складок не страшно — вони не будуть видні після висихання серветки.
Після закінчення роботи з клеєм даємо зображенні висохнути.

Потім, визначившись, де перебуватиме петелька для підвіски, в проріз (1) вставляємо нитку. Кінчик для петельки залишаємо з виворітного боку підвіски. Далі, пропустивши 5 розрізів, розташованих по краях кола, вставляємо нитка (2). Проводимо нитку з виворітного боку кола у напрямку до прорізи (1), пропустивши 4 розрізу, і втягає в проріз (3). І так далі. Поки наша нитка гуляє по колу, вона побуває в кожному розрізі двічі. Завьязуємо акуратний вузлик (незабутній про естетичну сторону падлюка) з двох ниток на місці, де передбачається наявність петельки для підвіски. Другу нитку контрастного кольору наметовому, дотримуючись того ж принципу, зменшивши кількість пропускаються прорізів на одну. Тобто якщо ми перші нитка (зелену) намотували через 5 і 4 прорізів, то другий (рожеву) — через 4 і 3. Завьязуємо вузликом кінці другої нитки. Підвіска готова.
Виворітну сторону готової підвіски можна доповнити привітаннями чи побажаннями, віршами. Це вже як підкаже фантазія.

Святкова підвіска
Святкова підвіска
Святкова підвіска
Святкова підвіска
Святкова підвіска
Святкова підвіска
Святкова підвіска
Святкова підвіска
Святкова підвіска
Святкова підвіска

Приємного творчості!

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.