Яндекс.Метрика

Світильник для дитячої кімнати

Неодноразово мені траплялося, стоячи в магазині, розглядати всілякі лампи, бра, світильники і нічники … Очі розбігалися від розмаїття їх кольорів, форм і стилів — тільки встигай купувати да в кімнатах розвішувати! Але, коли справа дійшла до вибору конкретного настінного світильника в дитячу, виявилося, що все не так просто … З виниклою проблемою я вирішила впоратися традиційним шляхом, а саме: взяти фарби і створити щось неповторне. -Що знадобиться:-Самий звичайний круглий настінний світильник, прозорий або білий матовийКраскі для імітації вітражу на водній основі, що не вимагають обжігаКонтури для розпису стеклаКистиРастворительВатные палички і діскіБанка з водойПростой олівець і гумку

Сюжет для малюнка можна вибрати, який заманеться — квітковий орнамент, геометричну абстракцію, казкову картинку. Так як наш світильник буде висвітлювати кімнату малюка, то зразком для малюнка на ньому послужать ілюстрації з улюблених дитячих кніжек.Пріступаем! Спочатку необхідно ретельно очистити і знежирити поверхню світильника розчинником. Потім простим олівцем намічаємо лінії ескізу, беремо в руки контур — і акуратно обводимо олівцем малюнок. Контур може бути будь-якого кольору, чорний виглядає більш чітко і контрастно, а золотистий або бронзовий — ефектніше і нарядно.Стараемся видавлювати контур рівно, час від часу протираючи носик-тюбика серветкою. Якщо раптом лінії размажутся або просто не сподобаються — не біда, їх легко видалити ватною паличкою з розчинником.

Коли контур висохне, видаляємо залишки олівцем малюнка ластиком, занурюємо кисть в баночку з фарбою і приступаємо до розфарбовування. Слід памьятати, що кисті треба часто споліскувати у воді і витирати серветкою або ватним диском, і тільки потім брати інший колір. —
Розфарбовуючи опуклу поверхню світильника, треба намагатися брати фарбу невеликими порціями — інакше вона стече убік. Потік можна видалити ватною паличкою. Поступово вся поверхня покривається яскравими фарбами і набуває закінченого вигляду.

У випалюванні наш світильник не потребує, залишаємо його на відкритому повітрі і очікуємо повного висихання фарби. Тепер можна прикріпити його на вибране місце на стіні, дочекатися вечора, включити світло — і подарувати своєму малюкові диво.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.