Яндекс.Метрика

Сухі квіти

Після свят у вазах стоять увядающие троянди, які дуже шкода викидати, а й засушені вони виглядають не дуже презентабельно. Щоб зберегти сухі квіти, можна використовувати зовсім просту технологію. Троянди, не чекаючи, поки вони остаточно зівьянуть, підвішують вниз «головою» — я приколюють їх шпильками до штор. Через кілька днів троянди «доходять до кондиції» — їх пелюстки просушиваются до кінця.

Сухі квіти

Коли квітів накопичується багато — можна приступити до їх прикрасі. Для цього знадобляться тільки балончики з аерозольною фарбою різних кольорів. Я взяла золоту, бордову, коралову, мідну і срібну фарбу. Рози темного забарвлення після висушування стають майже чорними — і на них дуже гарно виглядатиме срібний або мідний відтінок.

Сухі квіти

Рози світлого забарвлення, висохши, стають жовтими, але не темніють — і на них можна використовувати будь-яку емаль (але, в принципі, будь-який відтінок можна використовувати і на темних кольорах — тільки доведеться набризкують фарбу погуще).

Сухі квіти

Приступаючи до роботи, потрібно підготувати місце, де фарба не забруднить меблі або підлогу. Для цього потрібно застелити все навколо газетами — тому що аерозольна емаль розлітається далеко у вигляді пилу, що складається з мікроскопічних частинок фарби. Якщо є можливість — найкраще вийти на вулицю, тоді не доведеться дихати шкідливими випарами і забиратися після роботи. На руку потрібно надіти рукавичку або поліетиленовий мішок — так зручніше тримати за стебло квіти, щоб не забруднитися.

Сухі квіти

Темні троянди я спочатку оббризкала емаллю бордового і коралового кольору, а потім зверху — срібною та золотою фарбою.

Сухі квіти
Сухі квіти

Світлі троянди я відразу покривала золотий і мідної фарбою. Аерозольна емаль сохне дуже швидко — 10-15 хвилин. Після висихання троянди стають пружними і не такими крихкими. Тепер з них можна скласти різні композиції, наповнити їх бутонами декоративні чаші.

Сухі квіти
Сухі квіти

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.