Яндекс.Метрика

Столик для сніданків в ліжко або для ноутбука

Столик для сніданків в ліжко виконується досить легко і не вимагає особливих умінь. Виготовити його зможе будь-яка людина. -Для виготовлення такого столика вам знадобиться будь-яка картина розміром 50 на 70 сантиметрів (готова, але якщо у вас є здібності до малювання, то можете намалювати її самостійно), шматки пінопласту, терка, клапті тканини, ножиці, голки, нитки. Також знадобиться степлер для меблів і швейна машина.

На тертці натираємо пінопласт. Цей етап самий трудомісткий у всьому процесі виготовлення. Для наповнення чохла під столик знадобиться 3-4 повних таза тертого пінопласту.

З клаптя викроює правильний прямокутник, розміри якого повинні бути на 20 сантиметрів більше ніж розміри картини. У моєму випадку це 70 на 90 сантиметрів. Припуски розподіляємо рівномірно з усіх боків для подальшого формування боковин чохла. Боковини застрочують на машинці по діагоналі.

Викроюємо ще один прямокутник розмірів, що збігається з розмірами картини.

І пристрочують його до першої частини чохла, вивертаємо готовий чохол на лицьову частину.

Повинен вийти ось такий мішечок. Не забудьте залишити в чохлі відвести для наповнення чохла пінопластом.

Наповнюємо чохол тертим пінопластом на? обсягу, щоб майбутній столик міг вільно приймати потрібну форму і зашиваємо отвір.

Ось так виглядає готовий чохол. Залишилося тільки приколоти його до картини за допомогою степлера для меблів. —

Столик готовий. Тепер буде зручно працювати на ноутбуці, поставивши столик на коліна або випити вранці чашку кави з хрустким круасаном прямо в ліжку.

Дивись ще:

Один комментарий на “Столик для сніданків в ліжко або для ноутбука”

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.