Яндекс.Метрика

Способи поліпшення роботи квартирної батареї

Способи поліпшення роботи квартирної батареї

Найчастіше, трапляється так, що в холодну пору року опалювальної сили звичайної квартирної батареї не вистачає для підтримки стабільно високої температури в будинку, і мешканцям, для нормальної і комфортного життєдіяльності доводитися або міняти систему опалення або ж самим придумувати якісь способи для збільшення теплоти в домі.

Як показує практика, досить ефективна проста перефарбування батареї в темний колір. Не дивлячись на сумнівність даного способу, в новому обличие, її тепловіддача незначно, але підвищитися. Так само, збільшивши площу радіатора за допомогою алюмінієвих кожух ви сильно підвищите концентрацію тепла, так як алюміній має властивість дуже швидко нагріватися.

Зазвичай, батареї розташовуються впритул до стін з вікнами — найхолоднішим сторонам приміщення, найближче знаходяться до зовнішньої, холодної середовищі. Через це фактора, більшість створюваної теплоти йде практичний в нікуди, марно намагаючись нагріти постійно прохолоджується стіну. Щоб такого не відбувалося, необхідно розмістити на стіні за батареєю шар фольги, і по можливості, покласти на підлогу теплоотражающий екран. Завдяки даному способу, гаряче повітря піде у правильному напрямку, а схильний до нагрівання екран буде так само віддавати тепло.

Так чи інакше, якщо тепла вам все ще не достатньо, а покупка додаткових електричних обігрівачів не зовсім обгрунтована на вашу думку, то все-таки кращим рішенням буде заміна батареї на більш нову і якісну модель. Адже холодного не дуже сприятливий для людини, і він може зайвий раз посприяти хвороб.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.