Яндекс.Метрика

Сон як у казці

Сон — це важлива частина нашого життя. Час, який ми проводимо відпочиваючи, має бути спокійним і приємним, щоб вистачило повністю відновити свої сили. Для міцного і комфортного сну існує така зручна річ, як повьязка на очі. Вона допомагає очам максимально розслабитися і приховує їх від будь-якого світла, навіть якщо сон денний. Виготовити таку маску можна своїми руками і сьогодні я розповім вам як.

На одну маску треба:
— невеликий моток чорної і, в моєму випадку, рожевої пряжі. Мені хотілося надати масці трохи дитячого настрою.
— широка гумка, невеликий відрізок однотонного або одного з пряжею кольору.
— відповідний під товщину пряжі гачок.
— голка і нитки для шиття.

Сон як у казці

Починаємо з ланцюжка з шести повітряних петель, сьома петля буде підйомної і перехідною на другий ряд.

Сон як у казці

Кожен новий ряд далі треба вьязати з додатком з боків по одному новому стовпчику. Цю маску я вирішила вьязати стовпчиками з накидом, але ви можете вибрати будь-який інший, який сподобався вам візерунок. Тут головне, щоб візерунок дозволяв зберегти необхідну форму маски.
Коли розширення дійде приблизно до 10 см, прикладіть полотно на око, якщо вам комфортно і воно щільно закриває ваше око. Те можна більше не розширювати. Провьяжіть два-три ряди без розширень і починайте звужувати ряди, щоб зробити виїмку для носа. Звужуємо майже так само, як і розширюємо, тільки замість додаткової петлі в нижній стовпчик ми пропускаємо цілий стовпчик. Робити це треба з двох сторін двох нових лав, а потім тільки з боку, де буде ніс.

Сон як у казці

Періодично прикладайте половину маски до обличчя й відміряйте, скільки ще треба звьязати до носа. В іншому випадку маска може вийти або занадто широкою, або вузькою. Коли половина маски закриватиме вам скроню, верхню щелепу і половину перенісся можна припинити звуження.

Сон як у казці

Друга половина вьяжеться дзеркально першою. Тобто спочатку розширюємо полотно, потім вьяжемо два-три ряди рівними останньому і звужуємо до необхідного розміру.

Сон як у казці

З боків маски робимо «вушка», які будуть скріплюватися один з одним резинкою, щоб маску було зручніше одягати.

Сон як у казці

Тепер робимо декор для нашої маски, щоб вона стала веселіше і цікавіше. Беремо чорну пряжу і вьяжемо ланцюжок з 12 повітряних петель.

Сон як у казці

Розгортаємо ланцюжок і обвьязуємо її вивьязуючи «вії».

Сон як у казці

Робимо два таких «сплячих» очі і пришиваємо їх на маску.

Сон як у казці

Ось, що вийшло.

Сон як у казці

У такій мьякою і ніжною масці ваш сон буде спокійним, а сни казковими.

Сон як у казці

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.