Яндекс.Метрика

Сніжинка

Ця сніжинка набагато красивіше звичайної, вирізаної просто з шматочка паперу, але і робиться значно важче. З самого початку я хотів назвати мою повість не просто сніжинка, а сніжинка від Оксани. Справа в тому, що цей спосіб виготовлення сніжинок мені показала одна знайома, точніше колега по роботі, але передумав і залишив як є.
У цього прикраси набагато більший вигляд обьємності, ніж у яких або украшеній.Ну да ладно, справі час. Що б наші сніжинки вийшли гарними ми взяли кольорові листочки формату А4. І нашаткувати їх уздовж шириною приблизно 0,5 см. Це звичайно можна зробити звичайними ножицями, але у нас же масове виробництво і тому було вирішено залучити спеціальний ніж.

Після декількох хвилин з декількох листів вийшло ось що:

Хтось вже можливо здогадався, ця саморобка буде зроблена із квілінгу. Потім потрібно перетворити наші смужки в завитушки. Ми використовували механічне пристосування, про який я розкажи в кінці. А саме доступне, це паста від кулькової ручки з прорізом посередіне.Вставляем один кінець нашої смужки і накручуємо на пасту з невеликим зусиллям. Знімаємо з пасти і відпускаємо. Накрутіш трохи розпуститься, але в цілому форма залишиться.

Приклеюємо бовтається кінець до Кругляшки, тим самим зафіксувавши форму завитушки. —
Формуючи пальцями — робимо будь-яку необхідну геометричну фігуру.

Склеюємо фігурки між собою тим же паперовим клеєм.


Даємо висохнути і ось — сніжинка готова!

Інші кольори.

Ну а тепер від те як прискорити процес і зробити не одну десятку таких чудових саморобок.
По мимо ножа, який ріже папір уздовж я ми використовували саморобну машинку для намотування.
Зробив я її зі старого ДВД плеєра. Складається вона з моторчика, редуктора, кнопочки і зарядного пристрою від мобільного телефону.
Всі практично готове, потрібно тільки відгвинтити непотрібні частини і вставити в одну з шестерень шматочок пасти від ручки з прорізом і все.
Вставляємо конечек смужки, натискаємо кнопочку і смуга весело намотується на пасту. Все просто і наочно зрозуміло без зайвих пояснень.

З цим пристосуванням кількість завитків за одиницю часу збільшується в рази!


Вдалого нового року вам!

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.