Яндекс.Метрика

Снігова завісь

Прикрасити свою квартиру до Нового року можна самим: все, що для цього потрібно — бажання творити і, звичайно ж, трохи вільного часу. Додати кімнаті казковий вигляд можна за допомогою незвичайної сніжної завіси з паперу.
Для її створення Вам знадобиться: клей ПВА, ножиці, канцелярський ніж, світла нитку і квадрати білого паперу. Варто відзначити, що для більшої ефектності готової роботи можна використовувати прозорі нитки.

Снігова завісь

Отже, спочатку беремо листочок паперу (найзручніше взяти готові листки для записів — вони квадратні і краще підходять за розміром) і складаємо його навпіл.

Снігова завісь

Потім ще раз складаємо, таким чином, щоб у Вас вийшов квадрат.

Снігова завісь

І, нарешті, згинаємо навпіл, щоб отримати трикутник.

Снігова завісь

Тепер, за допомогою ножиць і канцелярського ножа, можна приступати до вирізання сніжинки. Зробити це можна фігурно вирізавши середню частину трикутник (будьте уважні і не відріжте випадково центр майбутньої сніжинки!), І перетворивши його в звичайний паперовий «куточок», ось так:

Снігова завісь

Розгорнувши «куточок» Ви отримаєте красиву сніжинку! Залежно від того, як Ви будете вирізати «куточок» Ви зможете отримати безліч варіантів сніжинок!

Снігова завісь

До готових сніжинкам за допомогою клею ПВА слід прикріпити нитку, при цьому слід зробити це так, щоб сніжинка не деформовані — все має виглядати акуратно. Так само можна нанизати на одну нитку кілька сніжинок — все залежить від Вашого бажання.

Снігова завісь

Тепер, коли Ви приготували нитки, з приклеєними до них сніжинками можна приступати до останнього етапу — власне прикрасі вікон. Найзручніше закріпити нитки на карнизі для штор — зробити це можна за допомогою скотча або привьязавши кожну ниточку.

Снігова завісь
Снігова завісь

Витративши близько сорока хвилин вільного часу ви отримаєте унікальну прикрасу для вікон, яке допоможе створити казкову атмосферу свята!

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.