Яндекс.Метрика

Скляні, пластикові і дерев’яні декоративні екрани для радіаторів

Экран на радиатор

Кожен в  кого у будинку встановлені старі опалювальні батареї з використанням чавуну, не один раз напевно хотів би їх поміняти, так то немає необхідних коштів, то необхідного часу. А старі батареї так і залишаються на своєму видному місці і псують весь естетичний вигляд. Для того щоб вирішити дану проблему, вам варто встановити декоративну решітку для радіаторів опалення, яка ідеально приховає вашу «древню» батарею від сторонніх очей. Також правильно підібраний екран доповнить інтер’єр вашої кімнати та забезпечить вашу безпеку. Виготовляють декоративні решітки декількох видів: навісні решітки з кришкою, підлоговий виконаний у вигляді короба і екран у вигляді площини, який підійде для батарей прихованих в ніші. Виробники пропонують пристосування з наступних матеріалів: ХДФ і — МДФ панелі, дерево, пластик, силікатне скло, метал. У цій статті поговоримо про решітках виготовлених з дерева, скла та пластику.
Пластиковий щит

щит для радиатора пластиковый
Декоративні пристосування виготовлені з пластику відрізняються своєю низькою теплопровідністю якщо їх наприклад порівнювати з металевими. Крім того, такі решітки мають невисокими показниками міцності до механічних пошкоджень. Виробляють пластикові пристосування так, щоб їх можна було легко знімати і одягати. Такі пристосування добре підійдуть для складів, офісів та інших приміщень не призначених для житла, де потрібно заощадити на матеріалі.
Щит виготовлений  з силікатного скла

щит из силикатного стекла
Такий тип пристосувань користується ще не самою широкою популярністю, хоча і виглядає дуже привабливо. виробляють екрани з прямокутного відрізка скла, який кріпиться з допомогою спеціальних утримувачів з металу. Таке обладнання ховає тільки передню частину радіатора, а повністю верх і низ залишаються повністю відкритими, таке рішення проблеми не порушує конвенцію тепла. Декоративні пристосування з скла увібрали в себе найкращі якості екранів в поєднанні з привабливим виглядом.
Щит з дерева

щит из дерева
Останніми сьогодні ми розглянемо класику — екрани виконані з дерева. Такі решітки відмінно впишуться у будь-інтер’єрний стиль. Майстри виробляють різноманітні дизайни дерев’яних пристосувань, з таких порід дерева як дуб, бук і іноді виготовляють понад бюджетні екрани з хвойних порід деревини. Головною рекомендацією щодо вибору щита для радіатора будуть наступними: варто вибирати грати з найменшим перерізом сіткової решітки, а також якщо є можливість замовляти на заміну полиці таку ж сітку як і на фасаді. Найчастіше декоративні пристосування з дерева не потрібно монтувати до стінки радіатора, але є можливість швидко демонтувати екран.
За матеріалами tdekora.ru

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.