Яндекс.Метрика

Скарбничка з консервної банки

Скарбничка для монет — корисна і дуже цікава в господарстві річ.

Звичайно, скарбничку можна придбати в магазині, але зробити її своїми руками буде істотно дешевше — адже всі необхідні матеріали для її виготовлення знаходяться буквально у Вас під рукою.

А сам процес створення скарбнички Вам дуже сподобатися.

Отже, які матеріали потрібні для виготовлення скарбнички для монет?

Висока консервна банка (бажано з під фруктів, а не з під маринованої риби) закаточная кришка, кольоровий папір і клей ПВА.

kopilka-iz-konservnoj-banki_1

Також будуть потрібні інструменти — ніж і машинка для закрутки банок.

kopilka-iz-konservnoj-banki_2

Для початку беремо закаточную кришку і проробляємо в її центрі отвір (вузьку щілину) за допомогою ножа. Щоб отвір довелося строго по центру кришки, слід попередньо відміряти до нього відстань лінійкою. Хоча можна обійтися і без замірів, прорізавши щілину «на око».

Кришку перевертаємо і позбавляємося від гумки, що проходить по її периметру. Справа в тому, що кришку з гумкою одягнути на консервну банку неможливо, з огляду на те, що діаметр останньої на кілька міліметрів більше, ніж діаметр кришки.

kopilka-iz-konservnoj-banki_4

Після того, як гумка знята, закаточная кришка одягається на банку без проблем. Але от біда: кришка з легкістю знімається. А, як відомо, вміст скарбнички не повинно легко витягатися. Тому консервну банку потрібно закатати допомогою машинки для закрутки банок. Не перестарайтеся з закруткою, адже від надмірних зусиль кришка вигнеться і все доведеться починати заново.

kopilka-iz-konservnoj-banki_5

Тепер скарбничка готова, але от естетичним зовнішнім виглядом вона похвалитися не може. Тому її слід прикрасити за допомогою кольорового паперу. Аркуш паперу розрізають уздовж, щоб його висота відповідала висоті скарбнички. Потім кінці листа скріплюються клеєм ПВА.

kopilka-iz-konservnoj-banki_6

Скарбничка з консервної банки може вмістити в себе не одну сотню монет. Щоб зі скарбнички витягти гроші, зніміть з неї кришку звичайної відкривачкою. А якщо після цього Ви знову закатати консервну банку, то скарбничка знову буде придатна до експлуатації.

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.