Яндекс.Метрика

Сяючі світлодіодні трубки

Я люблю світлодіоди. Вони економні, довговічні, а головне дуже красиві. І я завжди шукаю нові способи використовувати їх по-новому. Ось, наприклад, відмінний спосіб використання двох понад яскравих синіх світлодіодів і трубки довжиною 8-10 сантиметрів. З цих компонентів ми будемо робити трубку, схожу на неонову. Відмінний спосіб зробити моддінг компьютера.
Трубку необхідно заповнити флуоресцентної рідиною, завдяки цьому може бути створений ефект неонової лампи. Крім вище перерахованих компонентів нам потрібен буде Флуоресцентний маркер (можна купити в більшості магазинів канцелярських товарів)

Підготовка барвника. Візьмемо і розберемо маркер, витягнемо з нього стрижень просочений фарбою. Припустимо через нього трохи спирту або якого-небудь спиртосодержащего розчину, типу одеколону. Отриманий концентрат розбавимо водою. Ми отримали рідина, яка добре відбиває світло.


Далі відрізаємо необхідний шматок прозорої трубки і в один з кінців щільно вставляємо світлодіод. В іншій кінець трубки наливаємо нашу рідину. Для цієї операції я використовував пластикову пляшечку з загостреним горлечком. Наливаємо рідина без бульбашок і вставляємо другий світлодіод.
Для повної герметичності можна промазати клеєм кінці трубки зі светодіодамі.Длінной трубки не слід зловживати, оскільки якщо взяти занадто довгу, то її середина буде погано світиться. —

Все, наша світиться трубка готова. Перевіряємо. Для цієї мети я використовував батарейки — таблетки на 3 вольта.Я досить багато експериментував з квітами світлодіодів, навіть брав ультрафіолетові і зьясував: найефективніші це сині світлодіоди. З ними виходять самі довгі трубки, які світяться більш рівномірно по всій довжині, ніж трубки з іншими світлодіодами.


Ну а де використовувати ці чудові світні трубки придумайте самі. Удачи!

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.