Яндекс.Метрика

Сизалеві щастя

Топіарії — це своєрідні дерева щастя, що виготовляються з самих різних матеріалів.

Своїм власникам вони приносять удачу і дарують заряд позитивних емоцій. При одному погляді на це незвичайне мініатюрне деревце піднімається настрій.

Крім того топиарий може стати оригінальною прикрасою будь-якого інтерьєру.

Топиарий, зроблений своїми руками, буде відмінним подарунком вашим друзям і близьким.
Ми будемо робити топиарий з природного матеріалу — сизалі.

Для роботи нам знадобиться: сизаль двох кольорів, пластмасовий кулька, акрилова фарба в тон сизалі, палички для суші, шпагат, горщик, будівельний гіпс і клей.

944-1

Отже, для початку візьмемо сизаль і зробимо з неї кульки, потрібного нам розміру. Принцип дії тут такий же, як при катанні кульок з пластиліну — відокремлюємо невеликий шматочок сизалі і в долонях скачуємо досить щільний кульку. Робимо кульки двох кольорів. У мене вийшло 52 кульки, але у вас може бути більше або менше, залежно від їх розміру.

944-2

Коли всі кульки будуть готові, займемося стволом нашого деревця. В принципі для основи стовбура можна використовувати будь-яку відповідну паличку, попередньо зачистивши її. У мене були палички для суші і я використовувала їх. Отже, візьмемо три палички, складемо їх разом і міцно обмотаємо шпагатом, промащуючи іноді клеєм.

944-3

Тепер візьмемо пластмасовий кульку і проробимо в ньому отвір ножицями, трохи менша, ніж діаметр получившегося у нас стовбура. Фарбуємо кулька акриловою фарбою. Коли фарба висохне, беремо стовбур нашого топіарія і вставляє його в кульку до упору. Починаємо приклеювати кульки з сизалі до нашого пластмасового кулі. Клеїти можна так як душі завгодно, як в хаотичному, так і в симетричному порядку.

944-4

Приклеюємо всі кульки з сизалі. Після цього основна частина нашого деревця повністю готова.

944-5

Тепер залишилося тільки закріпити наш топиарий в горщику. Для цього розводимо прямо в горщику будівельний гіпс, згідно інструкції і «садимо» туди наше деревце. Чекаємо, поки «грунт» застигне.

944-6

Отже, гіпс у нас застиг. Тепер його необхідно сховати. Для цього наносимо невелику кількість клею на застиглий гіпс, беремо трохи сизалі і наметовому її знизу стовбура так, щоб не було видно гіпсу. Якщо сизаль буде стирчати в усі сторони, можна акуратно підрізати її по краях ножицями.

944-7

На завершення ретельно протираємо горщик, очищаючи його від гіпсу. Ставимо наше «сизалевого щастя» на поличку і милуємося виконаною роботою.

944-8

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.