Яндекс.Метрика

Система обмеженого доступу вашого будинку

В наш час, кожен власник приватного будинка погодитися, що обмеження доступу на свою земельну ділянку має велику роль у забезпеченні власної безпеки.

Професійне обладнання та послуги з монтажу системи обмеженого доступу не зовсім дешеве задоволення. Зараз у продажу зьявилися відеодомофони, які в комплекті вже мають не тільки кольорові екрани, але і викличні панелі, а також електромеханічні замки. На базі даних наборів можна змонтувати ефективну систему обмеженого доступу до приватного будинку.

sistema-ogranichennogo-dostupa-vashego-doma_1

Розглянемо основні елементи системи обмеженого доступу, які знадобляться для монтажу:

— електромагнітний або електромеханічний замок (наприклад, Поліс-1М) —

— багатожильний щестіпроводний силовий мідний провід (подвійна ізоляція) перерізом 0,5 кв.мм, якщо відстань від панелі виклику до домофона буде невеликим можна застосувати звичайну виту пару мережевого виконання (чотири від відеодомофона панелі виклику і два живлення від ДБЖ до контролера) —

— джерело безперебійного або резервного живлення (ДБЖ), з акумулятором заданої потужності, з метою забезпечення певного періоду харчування без зовнішньої домашньої мережі (наприклад, СКАТ-1200) —

— двожильний силовий мідний провід (подвійна ізоляція) перерізом перетином 0,75 кв.мм (харчування ДБЖ) —

— двожильний силовий мідний провід (подвійна ізоляція) перерізом перетином 0,5 кв.мм (від ДБЖ до домофону) —

— виклична панель, з кнопкою виклику, що має мікрофон і відеокамеру-

— зчитувач ключа доступу і відповідно самі ключі Далласа для зчитувача-

— контролер Z-5R-

— відеодомофон з монохромним або кольоровим екраном.

sistema-ogranichennogo-dostupa-vashego-doma_2

Територія приватного будинку по периметру огороджується парканом, а ворота для вьїзду автотранспорту і вхідна хвіртка замикаються зсередини, і обладнуються системою обмеження доступу. На вхідних воротах встановлюється виклична панель, зчитувач ключів і електромеханічний або електромагнітний замок.

Електромагнітний замок повинен бути постійно запитан, він тримає хвіртку допомогою електромагнітних сил, отже, більш енергозавісім.

sistema-ogranichennogo-dostupa-vashego-doma_3

Контролер можна встановити в захисний короб або водонепроникний корпус і служить для управління роботою замку, дозволяє по торкання ключа до зчитувача відкривати його.

sistema-ogranichennogo-dostupa-vashego-doma_4

Джерело безперебійного живлення монтується в приміщенні недалеко від щита введення електрики з пакетними вимикачами. Прокладка електричних проводів буде в такому порядку:

— 4-х провідна лінія від відеодомофона до панелі виклику-

— 2-х провідна посилена лінія до ДБЖ від побутової електромережі, 220 вольт-

— 2-х провідна лінія від ДБЖ для живлення контролера, 12 вольт-

— 2-х провідна лінія від ДБЖ для живлення відеодомофона, 12 вольт.

Відеодомофон встановлюється в будь-якому зручному вам місці. В якості домофона я застосував недорогий апарат китайського виробника Eplutus EP-2288 з кольоровим дисплеєм і викличної кнопкою обладнаної камерою і мікрофоном. У нього виклична панель з камерою хорошого дозволу, укладена в антивандальний вологозахищений корпус.

Для спілкування з візитером відсутня аудіо трубка, тому що в даній моделі реалізована гучний звьязок. Крім того, відеодомофон оснащений двома аудіо-відеовходами, завдяки чому можна підьєднати додатково ще дві відеокамери і збільшити огляд охороняється ділянки.

Використання системи обмеженого доступу відбувається таким чином, при натисканні кнопки на панелі виклику двері огорожі території ділянки подається сигнал на відеодомофон. У домофоне автоматично активується функція відео і включається мікрофон. Для дистанційного відкриття замка на хвіртці вхідних воріт досить натиснути кнопку домофону. Крім того, встановлені контролер і зчитувач ключів Далласа дозволяє розмикати замок зовні території, що охороняється за допомогою зашифрованих електронних ключів.

У цьому випадку при необхідному рівні захищеності території ділянки, ефективно обмежується проникнення

Але, якщо все ж сталася неприємність, на допомогу прийдуть онлайн юристы бесплатно . Ви можете отримати професійну консультацію, а то і просто дружню пораду не виходячи з будинку.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.