Яндекс.Метрика

Штучний камінь — підвіконня

искуственный камень

На сьогоднішній день штучний камінь користується величезною популярністю серед оздоблювальних матеріалів. До його складу входить акрилова смола, яка володіє прекрасними якостями. Штучний камінь дуже міцний, він прослужить багато років. У будівництві цей матеріал застосовують в обробці екстер’єру, інтер’єру, виготовлення аксесуарів. Варіанти його застосування ви можете побачити на фото.

искуственный камень 2

Найчастіше з штучного каменя роблять стільниці, другі у списку популярності — підвіконня. Подивіться на фото, як красиво виглядають підвіконня з штучного каменю.

подоконник из искуственного камня

Чому саме підвіконня? По-перше, підвіконня з цього матеріалу мають гладку, рівну поверхню. Це дуже важлива перевага, і господині обов’язково оцінять це, адже таку поверхню дуже легко чистити.

Вони пристосовані до перепадів температур, а це дуже важлива перевага. У цього матеріалу є ще одна особливість — він не змінюється у формі, чого не скажеш про пластик. Купуйте підвіконня тільки у перевірених виробників — Stroykamen, гранитные подоконники — це гарантує вам якість матеріалу , а значить і довговічність.

До того ж, це дуже недорогий матеріал, а сам підвіконня для балкона можна буде замовити. Майстри врахують ваші побажання. Вам потрібно буде тільки заміряти свій підвіконня для визначення розмірів.

Підвіконня з штучного каменю завжди цілісні. Акрил — це теплий матеріал. Тому, як ми сказали, спочатку робиться завмер. Після цього створюється креслення підвіконня. Він може бути різний. Це вже як ваша душа забажає. І в кінці майстра викроюють заготовку із акрилового листа.

Як здійснити монтаж власноруч?

Природно, це справа не з простих, тому краще довіритися професіоналам. Але у світі немає нічого неможливого, все реально. Так що зараз ми розповімо, як встановити підвіконня з штучного каменю на балкон своїми руками.

каменный подоконник

Поділимо наші дії на 3 пункти:

Замір балкона.
  Ескіз та замовлення підвіконня.
  Установка.
В принципі, заміряти балкон можна і самому, просто передавши дані виміру разом з кресленням. Але тут дуже велику роль відіграє точність. Напевно, саме тому люди зазвичай викликають замірника на будинок. І, скоріше всього, вам теж варто так зробити.

фигурный подоконник

Ескіз. Може виникнути таке питання : «А навіщо»? Адже тут і так все ясно. Вся справа в тому, що цільний матеріал, і тому, навіть найменша похибка може зіпсувати всю картину.

Безпосередньо монтаж

Перед початком установки підвіконня з штучного каменю своїми руками, необхідно обов’язково перевірити його на відповідність державним стандартам якості. Також потрібно переконатися, що він відповідає виконаному ескізу. Після цього приступаємо до підготовки ніші для майбутнього підвіконня. І тільки після цього починаємо сам монтаж.

Коли встановлюють підвіконня з акрилу, зазвичай застосовують поперечні ребра жорсткості, приклеюючи їх з відступом 10-15 см. Стики потрібно залити монтажною піною. Є ще один спосіб. Це встановлювати його на бетонну стяжку. Рівень бетонної стяжки повинен бути на 10 — 14 мм нижче рівня майбутнього підвіконня.

Якщо ви хочете правильно закріпити підвіконня, то вам треба знати, що шов між підвіконням з каменю і отвором зобов’язаний бути мінімальним. Потрібно здійснити пробну встановлення підвіконня на його місце. Якщо все підійшло — дуже добре, якщо ні — то треба ще доопрацювати отвір на балконі.

Враховуючи, що балконне вікно ширше, ніж звичайне, то його потрібно ретельно підготувати. Після пробної установки підвіконня знімається. На нього потрібно нанести ґрунтовку, щоб в подальшому закріпити підвіконня. Цементно-полімерний клей не завдавати! Він призначений тільки для натурального каменю!

Клеїмо

Коли всі пункти виконані, підвіконня можна клеїти. Штучний камінь, звичайно, легше, ніж справжній, однак важче, ніж пластик. Тому дуже велика кількість грунтовки не наносимо, інакше підвіконня може поплисти. Після того, як підвіконня приклеїли, приберіть залишки ґрунтовки. Тепер залишилося почекати 24 години, і підвіконня встановлений.

Як бачите, встановити підвіконня з штучного каменю своїми руками цілком реально. Головне мати бажання та мінімальні навички роботи з інструментом. Якщо у вас все ж залишилися якісь сумніви, то пропонуємо переглянути відео, де наочно показано весь процес установки.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.