Яндекс.Метрика

Штори — нитки

Як відомо, штори призначені для того, щоб ними прикрашати вікна, тим самим захищаючи себе від місячного або денного світла.

Але штори, про які ви прочитаєте нижче, напевно, здивують вас і зацікавлять, адже штори — нитки створені і використовуються не тільки з метою обмеження попадання світла, а й для поділу простору на зони, тому, їх можна повісити не тільки на вікна, але і на двері або просто серед кімнати.

Виглядають дані штори чудово і оригінально, цим ви зможете захопити гостей і близьких, рідних вам людей.

Для виготовлення штори — нитки вам буде потрібно:
1. Нитка, також можна порізати тканину, наприклад, джинс або будь-яку іншу.
2. Клейка стрічка. Це може бути як скотч, так і стрічка, що використовується для зборів сміття з одягу. Загалом, ви можете взяти те, що сподобається вам в роботі, що буде для вас зручно.
3. Атласна стрічка. За кольором і тону вона повинна підходити і поєднуватися з колірною гамою нитки.
4. Степлер зі скріпками. Використовувати його необхідно буде для того, щоб скріпити клейку стрічку з уже готовими прикріпленими нитками.
5. Ножиці.
6. Голка і нитка під колір атласної стрічки.
7. Лінійка.

Придбати всі потрібні матеріали ви можете в магазині, супермаркеті або через інтернет — магазин, але також, для створення штори — нитки ви можете використовувати ті матеріали, що будуть під рукою.

Отже, після того, як ви зберете всі матеріали, ви можете приступати до роботи, що хоч і одноманітна, але в той же час цікава і захоплююча.
1. Вимірюйте ширину вікна, двері або прорізу за допомогою лінійки, це потрібно для того, щоб розрахувати, скільки ниток вам буде потрібно. Якщо ви берете спеціальні нитки або нитки, що призначені для в’язання, на кожен сантиметр необхідно 8 — 10 ниток. У випадку, якщо ви берете тканину і розріжете їй не тонкими смужками, їх буде потрібно 3 — 5 штук на один сантиметр. Також виміряти довжину від верху до підлоги або до підвіконня.
2. Зараз необхідно взяти нитки і, відмірявши потрібну довжину лінійкою, відрізати, а потім, рівняючи по першій, нарізати потрібну кількість ниток.

996-1-shtory-niti

3. Нарізані нитки для зручності відразу ж варто прикріплювати до клейкої стрічки. Це потрібно також для того, що вони менше плуталися між собою.

996-2-shtory-niti
996-3-shtory-niti

4. Нарізавши і прикріпивши потрібну кількість ниток на клейку стрічку, загорніть її іншу половину так, щоб дві половинки скріпилися. Далі степлером скріпіть так, як показано на картинці.

996-4-shtory-niti
996-5-shtory-niti

5. Візьміть атласну стрічку, обвернув нею обидві сторони, і зшийте.

996-6-shtory-niti

6. Наступним кроком, який вам необхідно буде зробити — повісити вже готові штори — нитки на призначене для них місце.

996-7-shtory-niti
996-8-shtory-niti
996-9-shtory-niti

Штори — нитки ви можете використовувати у власному будинку або на дачі, адже це стильно, красиво і зручно.

До того ж, їх можна прикрасити стрічками, намистом, бісером та іншими підручними засобами.

Вибираючи колір, варто визначитися, з якою метою ви робите ці штори, таким чином, ви можете урізноманітнити колірну гамму, надавши нові яскраві рішення дизайну приміщення, або додати ніжності, легкості і романтики в зовнішній вигляд.

996-10-shtory-niti

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.