Яндекс.Метрика

Шкатулка в стилі вінтаж

Стиль вінтаж сьогодні знаходить все більшу популярність, а старовинні дрібнички з печаткою часу все частіше стають окрасою інтерьєру. Проте не у всіх є можливість дістати справді вінтажні речі. Прекрасним рішенням стане самостійне виготовлення предметів з імітацією під старовину. Також це хороший спосіб проявити свої творчі здібності.
Отже, давайте спробуємо зробити шкатулку в стилі вінтаж. Подібна штучка буде досить ефектно виглядати на дамському столику, до того ж, вона дуже зручна для зберігання прикрас.

Для роботи нам знадобляться:
1. Деревьяна заготівля шкатулки. Краще вибрати шкатулку з темного дерева, щоб вона відразу виглядала «більш винтажной».
2. Грунтовка.
3. Клей ПВА, ножиці, олівець, пензлики, губка.
4. Декупажний карта з відповідним зображенням. Для даного майстер-класу була обрана декупажний карта із старовинною листівкою.
5. Білі мережива.
6. Акрилові фарби.
7. 3D-Пригощають.
8. Акриловий лак.

Для роботи нам знадобляться

Тепер, коли все готово, можна приступати до найцікавішого. Починаємо декорувати шкатулку.

Перший етап. Насамперед, нам потрібно підігнати Декупажні карти до кришки шкатулки. Для цього перевертаємо карту, кладемо на неї шкатулку кришкою вниз і обводимо по контуру. Вирізаємо і знову підганяємо, якщо це необхідно.
Після того як зображення для кришки готове, можна приступити до його нанесення. Для цього наливаємо трохи клею ПВА в яку-небудь ємність, беремо плоску кисть і промазуємо клеєм кришку скриньки. Потім акуратно прикладаємо Декупажні карти, одночасно змащуючи її клеєм зверху. Не страшно, якщо видно білі смуги від клею — ПВА має властивість ставати прозорим, коли висихає.

клеєм Декупажні карти
промазуємо клеєм ділянки

Намагаємося приклеювати карту акуратно, щоб не було повітряних бульбашок і складок. Якщо вони зьявляються, обережно піднімаємо карту, потягнувши за сухою край, і заново промазуємо клеєм проблемні ділянки. Залишаємо кришку сохнути і приступаємо до роботи над низом шкатулки.

Другий етап. Низ шкатулки вирішено було прикрасити мереживом. Відміряємо необхідну довжину і відрізаємо смужку мережива.

Відміряємо необхідну довжину

Щоб мереживо не виглядало таким новим і білим (все-таки у нас шкатулка у вінтажному стилі), спробуємо трохи його зістарити. Для цього візьмемо акрилові фарби і розведемо на зворотному боці керамічної тарілки бруднувато-бежевий колір, в тон самому світлого кольору на кришці скриньки. Покладемо мереживо на стару газету або журнал, щоб не забруднити стіл. Вмочимо губку в вийшла фарбу і нанесемо її на мереживо. Наносимо до тих пір, поки не досягнемо потрібного ефекту потемніння від часу. Тепер мережива виглядають вже не такими новенькими.

спробуємо трохи його зістарити

Почекаємо, коли мережива висохнуть, перевернемо їх зворотною стороною і змажемо клеєм ПВА. А потім акуратно приклеїмо до низу шкатулки і залишимо сохнути.

змажемо клеєм ПВА
приклеюємо стрічку

Третій етап. Тепер можна зайнятися начинкою шкатулки. Для початку загрунтуем повністю всю поверхню, щоб фарба лягла краще, і дамо грунтовці висохнути.

дамо грунтовці висохнути

Потім пофарбуємо внутрішню частину в якій-небудь контрастний колір, щоб шкатулка виглядала не так похмуро. У даному майстер-класі вирішено було пофарбувати шкатулку зсередини в рожевий колір, який гармонує з букетом квітів у руках у дівчини на кришці. Знову розмішуємо відповідний колір на зворотному боці тарілки і фарбуємо шкатулку зсередини. Чекаємо висихання.
Щоб внутрішня частина шкатулки гармоніювала з зовнішньої, її теж можна прикрасити мереживом. Відрізаємо більш тонку смужку мережива і точно так само приклеюємо її до кришки шкатулки зсередини.

пофарбуємо внутрішню частину

Четвертий етап. Знову поверта
ємося до кришки. Щоб декупажний карта не так впадала в очі, а плавно переходила в тон шкатулки, розводимо коричневу фарбу і губкою наносимо її по краях кришки.

фарбу губкою наносимо на краях кришки

А щоб «оживити» дівчину і надати зображенню обьєму, використовуємо 3D-Пригощають. Беремо тюбик і акуратно обводимо зображення спочатку по контуру, потім поруч з контуром, і так продовжуємо обводити знову і знову, поки зображення не буде повністю заповнене.

надати зображенню обьєму
обводити знову і знову

Залишаємо Пригощають сохнути. Це займає досить багато часу, тому краще всього залишити шкатулку на всю ніч. Коли Пригощають висохне, зображення знову стане повністю прозорим, тільки тепер уже обьємним.

Пьятий етап. Останнє, що нам потрібно зробити — це покрити готову шкатулку акриловим лаком. Покриваємо як зовні, так і всередині, в два шари, з інтервалом в 20-30 хвилин, і чекаємо повного висихання, яке займає приблизно добу.
Після цього шкатулку сміливо можна використовувати для зберігання вантажних прикрас і не тільки.

шкатулка в стилі вінтаж

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.