Яндекс.Метрика

Шиємо тюль

Тюль невідьємна частина інтерьєру, яка дозволяє створити затишок і комфорт в кожному будинку. Крім того, що тюль прикрашає вікно, він його і захищає від цікавих, сторонніх очей. У нинішній час величезна різноманітність тюлі, на будь-який смак і ціну. Але можна покреатівіть і зшити тюль своїми руками, це створить ще більшою затишок і теплоту.
Креативний тюль власного пошиття.

шиємо штору

Зшити тюль зовсім не складно, достатньо володіти небагатьма навичками швейної майстерності і необхідним матеріалом.
Перш ніж приступити до пошиття тюлі, необхідно визначитися з моделлю і підібрати кольорову гаму, щоб тюль вписався в інтерьєр. А потім використовую дану інструкцію, крок за кроком, зшити.
Способів пошиття досить багато, вибрати можна будь, як зручніше.
-Потрібно розрахувати довжину. У прикладі тюль буде в складочку. Тому необхідно виміряти ширину вікна, і взяти тюль в 2 рази ширше.
-вирізати з тюлі смугу шириною 25-30 см (якщо будуть штори, то можна використовувати тканину в тон штор), зьєднати смужку з верхнім краєм тюлі і пришити по всій її ширині.

з тюлі смугу
ріжемо смугу

-обрізані краї, підігнути і прошити. Верхній край підігнути на 2 см і прошити, це дозволить приховати похибки. Також краю можна обробити косою Бейко, підібравши за колірною гамою. Якщо є оверлог, то просто обробити зрізи.

обробити зрізи

-Далі необхідно приметать до виворітної сторони шторно стрічку. Вона надалі дозволить зробити складочки. Потім перевірити, якщо все рівно і ніде не стягнуто, то стрічку прошити.

приметать до виворітної сторони

-Потім тюль потрібно прикрасити. Для цього можна вирізати смугу, шириною десь 6-8 см. Скласти її навпіл лицьовою стороною всередину і прошити, після чого вивернути.

потрібно прикрасити

Складочки на смужці можна робити відразу, пришиваючи смугу на тюль. А можна спочатку прошити на смужці складочки, а потім пришити.

Складочки на смужці

Але якщо немає особливого бажання витрачати час, то можна придбати стрічку і просто пришити її на тюль.

просто пришити

-внизу смужку так само можна прикрасити стрічкою. Зробити це можна або прямій, або воланами. Виглядати це буде ось так:

внизу смужку

-Після цього повернути тюль до себе виворітного стороною (тієї, де пришита шторна стрічка), взяти краю ниточок і стягувати, поки не вийде потрібна ширина (по ширині вікна), розправити складочки. Нитки завьязати, Щоб постійно не поправляти, і обрізати зайву довжину нитки.

виворітного стороною

Ось і все: прекрасна тюль готова, без зайвих витрат часу і величезних коштів.
Удачи в починаннях, трохи бажання і все вийде.

прекрасна тюль готова

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.