Яндекс.Метрика

Шарик для прикраси

Новий рік — це час мрій і чарівництва, не тільки для дітей, а й для дорослих. До цього свята багато хто прагне прикрасити свій будинок, офіс, і навіть автомобілі. Класичною формою новорічних іграшок прийнято вважати кулю. Ця саморобка у формі кулі, легка і повітряна. Зробити її дуже просто, тому до творчості треба зацікавити і дітей.

Для виготовлення знадобиться:
1) Будь-яка кольорова тасьма (не дуже щільна)
2) Повітряна кулька
3) Клей ПВА
4) Різні намистини, стрази, і т.д.
5) Нитки і голка.

необхідні матеріали

Робимо каркас іграшки: надуваємо повітряна кулька, розмір можна робити за бажанням. Шарик бажано спочатку злегка змастити будь-яким кремом (щоб після висихання клею легко зняти каркас). Потім рясно наносимо на кульку клей ПВА і наметовому тасьму. Тут теж можна проявити фантазію на свій розсуд. Після того, як тасьма приклеєна, підвішуємо кульку для висихання клею (краще зробити це на ніч).

надуваємо повітряна кулька

Коли клей повністю висохне, акуратно робимо невеликий надріз на кульці і потихеньку випускаємо повітря. Виймаємо кульку, і залишається каркас іграшки.

Коли клей повністю висохне

Прикрашаємо іграшку: пришиваємо або приклеюємо намистини по всьому каркасу іграшки. Бажано, щоб намистини були легкими, щоб не обтяжувати готову іграшку.

Прикрашаємо іграшку

Робимо серцевину іграшки: у представленому варіанті намистини нанизані в довільному порядку.

Робимо серцевину

Зьєднуємо основний каркас іграшки і серцевину. Зверху можна зробити петельку, або просто залишити «хвостики».

Шарик для прикраси

Готову іграшку можна повісити на ялинку, прикрасити стелю або люстру, або повісити в автомобілі. Тут представлений один з варіантів новорічної іграшки, яку можна виконати таким способом. Так як робиться це дуже просто, то фантазувати можна нескінченно. Щасливого Нового року!

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.