Яндекс.Метрика

Шар з CD дисків

Шар з CD дисків

Завжди задавалася питанням, а чи можна зробити диско куля своїми руками? Я спробувала і виявилося, що можна. Для того щоб зробити диско куля своїми руками нам знадобляться повітряна куля, газета, вода, клейстер, диски CD і клей.
1. Робимо підставу для диско кулі за допомогою техніки папьє-маше. На надутий до необхідної величини куля приліпити намочені водою шматочки газети в один шар. Газету краще нарвати, так краю будуть краще скріплюватися. Намагайтеся нарвати газета не великими шматками, так поверхня вийде рівніше.

Шар з CD дисків

2. На перший шар з газети з водою накладаємо шар просякнутих клейстером газетних шматків. Потім ще кілька таких шарів для міцності. Досить буде 4-5 шарів. Залишаємо куля сохнути в теплому місці. Коли він висохне, буде достатньо жорстким і міцним. Лопни голкою куля всередині папьє-маше, і протягуємо нитку або волосінь, щоб надалі його повісити.

Шар з CD дисків

3. Розрізаємо диски на квадратики середньої величини. Ножиці для нарізки повинні бути гострими, їх можна навіть попередньо нагострити. Квадратики починаємо приклеювати на сухій кулю по колу від самого великого діаметру. На верхню частину допустимо клеїти залишилися осколки. Використовуємо будь-який клей відповідний для таких робіт. Я використовую клей, яким клеять стельову плитку.

Шар з CD дисків

4. Шар готовий. Залишилося тільки його повісити.

Шар з CD дисків

Зробити диско куля своїми руками досить трудомістка робота. По-перше, диско розрізати на квадратики досить важко. По-друге, щоб наклеїти на кулю дрібні частинки, необхідні посидючість і акуратність. Але виходить блискучий переливається куля, яка буде гармонійним доповненням новорічного інтерьєру.

 

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.