Яндекс.Метрика

Серце із ниток

На календарі лютий місяць, а значить, пора задуматися про те, що скоро будемо святкувати день всіх закоханих, відповідно потрібно подумати, що можна подарувати своєму коханому. Вирішила походити по магазинах, і подивитися, що пропонує індустрія сувенірів. Скажу відверто, то, що я побачила мене розчарувало, все однотипне — подушечки, кульки у формі сердець і т. д. А головне, що в них немає «життя», вони штучні, звичайно, адже їх штампують машини! Такий вибір мене надихнув на створення чогось свого. Заручилася підтримкою всесвітньої павутини, і знайшла оригінальну ідею — серце з ниток. На перших порах подумала, що його складно буде зробити, але при детальному вивченні зрозуміла, що нічого складного немає. Ось, таке серце вийшло у мене. Робила перший раз, так що не судіть занадто суворо.

Серце із ниток

Матеріали для падлюка:
За основу беруться 2 довгих кульки. Я вибирала темних кольорів, на них добре видно зазори.
Для надування обовьязково потрібен насос, без нього їх надути вельми проблематично. Я використовувала автомобільний.
Клей ПВА. У мене пішло 2 пляшечки по 100 мл. Якщо клей густий, його потрібно злегка розбавити водою.
Нитки, якими будемо обмотувати кульки. У моєму випадку я використовувала вьязальні нитки. Підходять нитки і для шиття, бажано вибирати товстіший.
Декоративні елементи. Я використовувала метелики-паєтки, а квіти запозичила з квіткової гірлянди.
З підготовкою, можна сказати, покінчено, тепер приступаємо до творчого процесу. Робимо вдих-видих і беремося за роботу.
1. По черзі надуваю дві кульки. Кульки надуваємо не до кінця, залишаємо невеликий «хвостик», який ми потім зауважимо, формуючи коло.

Серце із ниток
Серце із ниток

2. Тепер приступаємо до найцікавішого процесу — обмотування кульок нитками. Скажу чесно, у мене пішло досить багато ниток. Як намотувати нитки кожен вирішує як йому зручно. Даний етап можна виконувати двома способами.
Спосіб № 1. Кульки можна спочатку обмотувати нитками, а потім просочувати клеєм. Свій шедевр я так і робила. Якщо клей густий, його потрібно розбавити водою. Рідкий клей швидше просочує нитки.
Спосіб № 2. Просмикуєте в голку нитки, якими будете обмотувати кульки і проколюємо пляшечку з клеєм в самому низу, але не вгорі, т.к. клей убуває, а нитка повинна постійно бути змоченою клеєм.

Серце із ниток

3. Визначившись зі способом намотування ниток, приступаємо до самого процесу. Зрештою кульки виглядають наступним чином. Свою валентинку я спочатку обмотувала нитками, потім просочувала клеєм. Перед тим як почати обмотувати я невелику ділянку кульки змастила клеєм, щоб нитка могла вільно зафіксуватися на основі. Залишаю заготовки сохнути на добу.

Серце із ниток

4. Переконавшись, що клей добре висох, можна «знищити» кульки. Деякі майстрині радять лопати їх, а я просто спустила їх і вони прекрасно здулися, залишилося потягнути за хвостик і весь кульку у мене в руках. Вийшло ось таке неподобство з ниток.

Серце із ниток

5. Далі приступаємо до не менш цікавого етапу — формуванню самого серця. З одного боку робимо надріз, щоб вийшло щось на зразок виїмки. У нього ми помістимо другу сторону серця. Як тільки почне вимальовуватися потрібна форма, можна фіксувати нитками. Деякі майстрині деталі пришивають. Я вибрала обмотування.

Серце із ниток
Серце із ниток
Серце із ниток

6. Таким же чином чинимо і з нижньою частиною серця. Зафіксувавши всі деталі, нитки просочують клеєм. Залишаю до повного висихання. Ось в принципі і все. Сердечко зі звичайних вьязальних ниток готово. За бажанням можна його задекорувати. Я використовувала паєтки у формі метеликів, і штучні квіточки із зеленню.

Серце із ниток

Бажаю всім удачі у творчому процесі і польоту фантазій!

Серце із ниток

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.